Informacje Zarabianie Zarabianie na blogu

Zmiany w systemie SeoPilot

Kilka miesięcy temu informowałem Was o podjęciu współpracy z systemem Seopilot.pl. W związku z tym, że uczestniczę w tym systemie od dwóch stron(od strony wydawcy i pozycjonera), artykuł ten podzieliłem na dwie części. Pierwsza część będzie dotyczyła wydawców, a druga pozycjonerów.

Moje strony chyba uzyskały stabilność…

Niestety zaproponowane stawki, o których pisałem w tym artykule nie utrzymały się. Na 9 stron, które dodałem do systemu wyleciały 3, a przy wszystkich pozostałych stawki zostały obniżone średnio o około 50%. Mimo to czuję, że uzyskałem pewną stabilność w tym systemie i na takim poziomie moje stawki utrzymają się poprzez dłuższy czas. Porównując możliwości zarobkowe wydawcy do konkurencyjnego systemu Prolink myślę, że opłaca się pozostać w SeoPilot. Szczególnie należy zwrócić uwagę na fakt, że w systemie SeoPilot nie martwimy się o reklamodawców. Jest to system, w którym wiemy, że na pewno zarobimy. Natomiast w Prolinku nie możemy być tego pewni – jeżeli reklamodawcy się nie znajdą to nie będzie wynagrodzenia.

Nowe tryby pracy dla pozycjonerów

W systemie SeoPilot jedną z większych zmian należy uznać możliwość wyboru trybu pracy dla pozycjonerów. W tej chwili możemy wybrać następujące tryby: automatyczny, półautomatyczny i ręczny. Ten ostatni daje nam możliwość samodzielnego kupowania linków, wyszukując ich na podstawie wielu czynników m.in. takich jak:

  • PR strony
  • PR serwisu
  • Ranking Alexa
  • Pozycji w katalogu DMOZ
  • Poziom domeny
  • Wiek domeny
  • Ilość linków wychodzących

Co ważne, w SeoPilot zostały podane konkretne ceny linków, które aktualnie są chyba najlepsze na rynku. Poniżej znajduje się tabela przedstawiająca pełen zakres cen linków:[singlepic id=599 w=580 h=340 float=center]

Należy zwrócić uwagę na fakt, że w systemie nie są pobierane dodatkowe opłaty, abonamenty itp. Tak na dobrą sprawę możesz zakupić 1 link za 0,13zł i tylko tyle miesięcznie płacić.

Ostatnio chętnie zacząłem korzystać z promocji 16zł za TOP10. W promocji tej mogę pozycjonować frazy niezależnie od konkurencyjności, a pełną wycenę otrzymuję dopiero po osiągnięciu przez frazę TOP10 lub po upływie 30 dni. Pozwala mi to na sprawdzenie wyników oraz przeanalizowanie zaproponowanej nowej stawki.

A jak u Was Drodzy Czytelnicy przebiega pozycjonowanie w SeoPilot?

Zmiany w systemie SeoPilot
Oceń ten artykuł

Ostatnia aktualizacja wpisu: