Zmiany w systemie SeoPilot

1759 5
This entry is part 4 of 5 in the series Artykuły o SeoPilot

Kilka miesięcy temu informowałem Was o podjęciu współpracy z systemem Seopilot.pl. W związku z tym, że uczestniczę w tym systemie od dwóch stron(od strony wydawcy i pozycjonera), artykuł ten podzieliłem na dwie części. Pierwsza część będzie dotyczyła wydawców, a druga pozycjonerów.

Moje strony chyba uzyskały stabilność…

Niestety zaproponowane stawki, o których pisałem w tym artykule nie utrzymały się. Na 9 stron, które dodałem do systemu wyleciały 3, a przy wszystkich pozostałych stawki zostały obniżone średnio o około 50%. Mimo to czuję, że uzyskałem pewną stabilność w tym systemie i na takim poziomie moje stawki utrzymają się poprzez dłuższy czas. Porównując możliwości zarobkowe wydawcy do konkurencyjnego systemu Prolink myślę, że opłaca się pozostać w SeoPilot. Szczególnie należy zwrócić uwagę na fakt, że w systemie SeoPilot nie martwimy się o reklamodawców. Jest to system, w którym wiemy, że na pewno zarobimy. Natomiast w Prolinku nie możemy być tego pewni – jeżeli reklamodawcy się nie znajdą to nie będzie wynagrodzenia.

Nowe tryby pracy dla pozycjonerów

W systemie SeoPilot jedną z większych zmian należy uznać możliwość wyboru trybu pracy dla pozycjonerów. W tej chwili możemy wybrać następujące tryby: automatyczny, półautomatyczny i ręczny. Ten ostatni daje nam możliwość samodzielnego kupowania linków, wyszukując ich na podstawie wielu czynników m.in. takich jak:

 • PR strony
 • PR serwisu
 • Ranking Alexa
 • Pozycji w katalogu DMOZ
 • Poziom domeny
 • Wiek domeny
 • Ilość linków wychodzących

Co ważne, w SeoPilot zostały podane konkretne ceny linków, które aktualnie są chyba najlepsze na rynku. Poniżej znajduje się tabela przedstawiająca pełen zakres cen linków:

Należy zwrócić uwagę na fakt, że w systemie nie są pobierane dodatkowe opłaty, abonamenty itp. Tak na dobrą sprawę możesz zakupić 1 link za 0,13zł i tylko tyle miesięcznie płacić.

Ostatnio chętnie zacząłem korzystać z promocji 16zł za TOP10. W promocji tej mogę pozycjonować frazy niezależnie od konkurencyjności, a pełną wycenę otrzymuję dopiero po osiągnięciu przez frazę TOP10 lub po upływie 30 dni. Pozwala mi to na sprawdzenie wyników oraz przeanalizowanie zaproponowanej nowej stawki.

A jak u Was Drodzy Czytelnicy przebiega pozycjonowanie w SeoPilot?

Series Navigation<< Pozycjonowanie w SeoPilot – podsumowanie miesiącaSeoPilot vs Prolink – porównanie i ocena >>
Total 0 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

5 komentarzy w "Zmiany w systemie SeoPilot"

 1. Grzesiek znikają od razu jest to wielki minus tego systemu. System jest fajny gdy pozycjonujemy stronę własnymi siłami ale brakuje nam mocy na wysokie pozycje.

 2. Monika

  Zainteresował mnie ten system, ale nie wiem w jaki sposób można dodać kod na stronę ze smartami. Nigdzie nie piszę jak to zrobić.
  Pozdrawiam

 3. Pingback: Zarządzanie projektem w SeoPilot | Zarabianie24.net

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *