ZielonyMail.com – płaci od 2004 roku, cotygodniowe wypłaty minimum 15PLN

ZielonyMail.com to jeden z najstarszych programów w Polsce. Powstał 1 grudnia 2004 roku na skrypcie CC i płatnej domenie(większość serwisów mogła wtedy pozazdrościć). Nie trzeba było długo czekać, aby ZielonyMail znalazł się na szczycie polskich firm mailingowych. Wszystko było takie piękne dopóki właściciel zaczął zapominać o swoich obowiązkach. Lata 2007-2008 były ciężkie dla programu, a użytkownicy na wypłaty musieli czekać ponad rok czasu.
Wszystko się odmieniło kiedy ZielonyMail został objęty w listopadzie 2008 roku przez sieć firm mailingowych – AdnoX, której właścicielem jest uczciwy i znany Pampers – 1 miejsce w kategorii „Najlepszy admin w roku 2008” w plebiscycie Szuwary 2008. Od tego czasu wszystkie wypłaty realizowane są w terminie 7dni na PayPal, AlertPay i polskie konta bankowe. Organizowane są comiesięczne konkursy aktywności z łączną pulą nagród pieniężnych ponad 20PLN! Aktualnie serwis jest jednym z najlepszych, polskich programów. Został wyróżniony trzecim miejscem w kategorii „Najlepsze polskie PTP” w plebiscycie Szuwary 2008. W ZielonyMail zapisanych jest już ponad 16tys. uczestników i wypłacił do tej pory około 18tys. złotych.

Zarabianie

ZielonyMail.com daje nam następujące możliwości zarobku:

  • czytanie płatnych maili 1-5gr./maila
  • odwiedzanie stron reklamodawców(płatne kliki) 0.25-1.00gr/klik
  • klikanie w linki konkursowe
  • promowanie specjalnego linku PTP 0.50PLN-1.50PLN/1000 unikalnych wejść
  • polecanie programu znajomym, dostępne jest 5 poziomów poleconych odpowiednio 10% – 8% – 5% – 3% – 1%
  • comiesięczne konkursy aktywności z pulą nagród ponad 20PLN!

[nice_link]Zapisuję się i zaczynam zarabiać w ZielonyMail.com[/nice_link]

Wypłaty:

  • minimum do wypłaty 15PLN(premiowany – bez minimum)
  • realizowane za pomocą PayPal, AlertPay i polskich kont bankowych
  • czas oczekiwania 7 dni

Uczestnictwo Premiowane

W ZielonyMail.com oferowane są 2 typy ulepszonego członkostwa. Przede wszystkim przeznaczone są one dla reklamodawców ze względu na dostępne ilości reklam, które mamy do wykorzystania po takim zakupie. Najtańszy z nich to status VIP MINIMUM dostępne nawet na 3 miesiące za 38PLN płatne na PayPal. Natomiast najbardziej ceniony status to VIP MAXIMUM na rok czasu, jego koszt to aż 300PLN płatne za pomocą systemu PayPal.

Polecanie

Każdy kto się zapisze do programu otrzymuje swój jedyny, unikalny link polecający. Mój wygląda tak:
[nice_code]http://www.zielonymail.com/pages/index.php?refid=zarabianie24[/nice_info]
Twój link polecający będzie wyglądał podobnie, a znajdziesz go po zalogowaniu w dziale „Program Partnerski”. Każdy kto się zapisze z twojego linku poleconego będzie twoim poleconym. Tak jak wspomniałem wcześniej ZielonyMail.com oferuje aż 5 poziomów poleconych! Oznacza to, że np. jeśli z twojego linku zapisze się brat – będzie on na twoim 1 poziomie, jeśli z linku twojego brata zapisze się twoja siostra – będzie ona na twoim 2 poziomie, jeśli z linku twojej siostry zapisze się jej chłopak – będzie on na twoim 3 pozimie itd. Za zarobki poleconych otrzymujemy pewne profity odpowiednio do poziomów 10% – 8% – 5% – 3% – 1%. Pamiętaj, że z jednego komputera lub adresu IP możesz założyć tylko 1 konto! Polecam artykuł „Jak zdobywać poleconych?

Nasze wypłaty


ZielonyMail.com

 

Author:

Cześć! Podobnie jak Ty interesuję się zarabianiem przez internet. Mam nadzieję, że materiały jakie publikuję przydadzą się również Tobie. Wiedza na tym blogu jest za darmo - korzystaj z niej do woli!

19 thoughts on “ZielonyMail.com – płaci od 2004 roku, cotygodniowe wypłaty minimum 15PLN”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *