Zarabianie w sieci afiliacyjnej AdmitAd opinie

Międzynarodowa sieć afiliacyjna AdmitAd jest nowym podmiotem na polskim rynku marketingu internetowego. Platforma reklamowa oferuje wydawcom możliwość zarabiania na swoich blogach i stronach www.

Zalety AdmitAd

  • Szeroki wachlarz ofert reklamowych (ponad 90 Programów Partnerskich);
  • Różne oferty dla różnego  rodzaju ruchu, geotargetowanie;
  • Opłata wyłącznie za wskazane (w warunkach oferty reklamowej) akcje użytkownika (CPA). Np., za rejestrację w grze;
  • Wypłaty dokonywano nie tylko przelewem, ale również w walucie elektronicznej (WebMoney, PayPal)


Przykład funkcjonowania sytemu AdmitAd

Reklamowana przez sieć AdmitAd gra przeglądarkowa BetkaOnline gotowa płacić $1 za każdą rejestrację. Umieszczasz na swoim serwisie banery gry (wybór banerów jest dość bogaty. W doborze banerów o najwyższej konwersji pomoże Ci AdServer. Wśród dostępnych materiałów reklamowych są również linki referencyjne). W przypadku zarejestrowania użytkownika za ich pośrednictwem dostajesz $1 na swoje konto.

Akceptuje się ruch z sieci społecznych; Natychmiast zostają zbanowane osoby próbujące sztucznie generować rejestracje. Natomiast dla porządnych Wydawców z jakościowym ruchem istnieje możliwość indywidualnego podwyższenia stawek;Atrakcyjny system poleconych.

1000 rejestracji wygenerowanych w ciągu dnia – 1000 dolarów. Co więcej,  jeśli reklamodawcy odpowiada jakość ruchu z Twojej strony, istnieje możliwość podwyższenia opłaty w trybie indywidualnym. Powiedzmy do $1,5 za rejestrację.

Wypłata środków realizuje się za pośrednictwem WebMoney, PayPal lub przelewem bankowym. Minimalna kwota do wypłaty – $25.

 

Author:

Cześć! Podobnie jak Ty interesuję się zarabianiem przez internet. Mam nadzieję, że materiały jakie publikuję przydadzą się również Tobie. Wiedza na tym blogu jest za darmo - korzystaj z niej do woli!

4 thoughts on “Zarabianie w sieci afiliacyjnej AdmitAd opinie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *