Zarabianie na stronie www – platforma NetSales.pl

NetSales.pl to coś więcej niż tylko sieć afiliacyjna. Holistyczne podejście, szereg narzędzi i programów niedostępnych na alternatywnych stronach zajmujących się marketingiem afiliacyjnym oraz świetna kadra fachowców sprawia, że możliwości jakie daje NetSales.pl są naprawdę duże. Wszystko to powoduje, że zarabianie na stronie www w NetSales.pl należy do jednego z prostszych sposobów zarabiania w sieci.

[note]CUBE GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki NetSales.pl to jedna z najbardziej znanych, działających na polskim rynku firm świadczących usługi z branży marketingu afiliacyjnego.[/note]

Marka ta zajmuje się afiliacją od 2008 roku, choć sama sieć afiliacyjna NetSales.pl powstała w roku następnym. Specjaliści którzy tam pracują mają natomiast co najmniej kilkuletnie doświadczenie w tej branży. Są to naprawdę doświadczeni pracownicy, z którymi mam przyjemność współpracować od niespełna kilku miesięcy.
[nice_link]Wypełniam formularz zgłoszeniowy i zaczynam zarabianie w NetSales.pl[/nice_link]

Zarabianie na stronie internetowej

Aby rozpocząć zarabianie w NetSales.pl kliknij w powyższy baner lub w ten link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Na przyjęcie swojego zgłoszenia nie czekałem dłużej niż 48 godzin, więc u Ciebie powinno być podobnie.
Kiedy już otrzymasz akceptację czas zacząć zarabianie na stronie www. W tym celu po zalogowaniu na konto przejdź do zakładki „Programy” i wybierz program partnerski, który pasuje do Twojej witryny internetowej. Na przykład jeżeli prowadzisz stronę o tematyce finansowej, wybierz sobie program partnerski jakiegoś banku.
Wybierając program partnerski w sieci NetSales.pl zwróć uwagę na stawki oraz modele rozliczeń, czyli to, za co otrzymasz prowizję. To co najbardziej sobie cenią wydawcy NetSales, oprócz profesjonalnego podejścia to bogate możliwości, wiele modelów rozliczeń (CPS, CPA/CPL, CPC) i relatywnie duży zysk. Wyjaśnienia modelów rozliczeń znajdziesz w artykule „Zaczynamy zarabianie w programie partnerskim„.
Zarabianie w NetSales jest proste m.in dzięki intuicyjnemu panelowi administracyjnemu. Ta sieć afiliacyjna umożliwia dodatkowo przeglądanie rozbudowanych statystyk reklam. Oczywiście możliwości jest dużo więcej. Warto przekonać się o tym samemu rejestrując się na platformie NetSales.pl .

Wypłaty

Zarabianie w NetSales jest naprawdę opłacalne. Wypłaty od 100zł co dwa tygodnie na konta bankowe (polecam darmowe eKonto, a dla osób niepełnoletnich izzyKonto w mBanku), świetna obsługa klienta oraz zyski na przyzwoitym poziomie sprawią, że gdy już się zarejestrujesz nie będziesz szukał innych sieci afiliacyjnych. Niezależnie od tego czy prowadzisz bloga, czy masz często czy rzadko odwiedzaną witrynę specjaliści z NetSales pomogą Ci dobrać programy oraz formy reklamowe, które zmaksymalizują Twoje zyski!

Kto może zarabiać w sieci NetSales?

Jesteś webmasterem? Możesz rozpocząć zarabianie. Podstawowym warunkiem, aby rozpocząć współpracę z platformą NetSales.pl jest posiadanie własnej strony internetowej lub legalnej bazy mailingowej oraz konta bankowego. Nie przejmuj się jeżeli jeszcze nie masz własnej witryny internetowej, w kolejnych artykułach pokażę Ci jak szybko i tanio stworzyć własną stronę internetową.

Ile można zarobić w NetSales?

Zarobki nie są ograniczone, więc możesz zarobić naprawdę dużo. Najlepsi zarabiają 7-8 tysięcy złotych miesięcznie. Wszystko zależy od oglądalności Twojej strony www i skuteczności różnych form reklam. Osobiście jeszcze nie przyłożyłem się specjalnie do reklamowania programów partnerskich należących do tej sieci afiliacyjnej, a stan mojego konta wynosi około 300zł. Dowody wypłat będę zamieszczał w galerii poniżej.
[nice_link]Wypełniam formularz zgłoszeniowy i zaczynam zarabianie w NetSales.pl[/nice_link]
Zarabiasz już w sieci NetSales? Podziel się swoimi doświadczeniami pod artykułem 🙂

Dowody wypłat

[nggallery id=102]

 

Author:

Cześć! Podobnie jak Ty interesuję się zarabianiem przez internet. Mam nadzieję, że materiały jakie publikuję przydadzą się również Tobie. Wiedza na tym blogu jest za darmo - korzystaj z niej do woli!

6 thoughts on “Zarabianie na stronie www – platforma NetSales.pl”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *