Pozycjonowanie / SEO Webmaster

Zaczynamy pozycjonowanie w SeoPilot – krok po kroku…

Na pozycjonowanie strony internetowej składa się ponad 200 różnych czynników. To jeden z najważniejszych elementów promocji strony internetowej, na który decydują się prywatni właściciele niewielkich stron jak również banki i wielkie korporacje. Dzięki usłudze pozycjonowania Twoja strona będzie znajdować się na czołowych miejscach w wyszukiwarce Google. Dzięki temu oglądalność tzw ruch na Twojej stronie będzie znacznie większy, a Ty będziesz mógł na niej znacznie więcej zarobić. Jednym z najważniejszych czynników pozycjonowania to pozyskiwanie linków z jakościowo bardzo dobrych stron. Niestety nie jest zbyt opłacalne kupowanie pojedynczych linków bezpośrednio od właścicieli stron gdyż zajmie to nam bardzo dużo czasu i pieniędzy. Niektóre linki kosztują nawet kilka set złotych miesięcznie. Na ratunek przychodzi nam system SeoPilot z niskimi kosztami pozycjonowania, atrakcyjnymi promocjami i gwarancją efektów. W tym systemie pozycjonuję od ponad pół roku kilkanaście moich stron, co najważniejsze z efektami, dlatego też to na nim skupię się opisując jak niskim kosztem wejść na pierwsze pozycje obfitujące dużą konkurencją.
Zacznijmy może od podstawowych kwestii.

Rejestracja w SeoPilot

Rejestracja jest banalnie prosta i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy wejść na stronę SeoPilot i kliknąć w prawym górnym rogu „Rejestracja”.

[singlepic id=608 w=320 h=240 float=center]

Następnie wypełnij wszystkie pola, przepisz kod z obrazka i kliknij „Zarejestruj się”.

Dodanie projektu

Zaraz po rejestracji zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę „Lista projektów”. W prawym górnym rogu pod czerwoną belką znajdziesz opcję „Dodaj projekt”, w którą należy kliknąć.
Podczas dodawania nowego projektu należy wypełnić takie pola jak adres Twojego serwisu, tematyka, lokalizacja(domyślnie Warszawa – można pozostawić) oraz typ projektu.

[singlepic id=605 w=320 h=240 float=center]

WAŻNYM elementem jest tematyka, na którą musisz zwrócić uwagę. Jeżeli Twoją stronę dotyczy tematyka: Serwisy dla dorosłych, Ogłoszenia towarzyskie i Farmacja – obowiązkowo je zaznacz!

[singlepic id=606 w=320 h=240 float=center]

Klikając „Zapisz” Twój pierwszy projekt gotowy jest do dodania pierwszych fraz kluczowych, na które będziesz pozycjonował swoją stronę.

Uruchomienie pierwszych fraz

W tym akapicie przedstawię Ci jak uruchomić pozycjonowanie swojej pierwszej frazy używając w pełni zautomatyzowanego systemu. Zatem Twoja wiedza z zakresu pozycjonowania może być na niskim poziomie a w zupełności dasz sobie radę. Dopiero w kolejnym artykule zagłębimy się w ich zarządzanie i kwestie merytoryczne.

Aby przejść do ustalania fraz kluczowych kliknij zębatkę(na czerwonym tle) znajdującą się z prawej strony Twojego projektu.

[singlepic id=607 w=320 h=240 float=center]

Frazy kluczowe możesz ustalić sam lub możesz zaufać to systemowi klikając „Wygeneruj frazy”. Warto mieć na względzie średnia ilość wyszukiwań danej frazy w ciągu miesiąca sprawdzając w kolumnie pod ikonką z okiem. Klikając „Dodaj” dodajesz frazy do projektu. System powinien automatycznie dobrać 20 teksty linków oraz najbardziej optymalną podstronę Twojego serwisu, która będzie pozycjonowana. Jedyne co pozostaje to uruchomić wybrane frazy zaznaczając je po lewej a poniżej tabeli klikając „Zastosuj”.

[tip]Ważna uwaga! Aby pozycjonowanie wyglądało jak najbardziej naturalnie zalecam dodawanie codziennie po jednej frazie np. jeżeli wybierasz 5 fraz to uruchamiaj je po jednej przez 5 dni.[/tip]

[warning]Nie zapomnij! Ważne żeby przed uruchomieniem pierwszej frazy na Twoim koncie znajdowały się potrzebne środki na zakup linków. Koszt pozycjonowania jednej frazy przez pierwszy miesiąc niezależnie od jej konkurencyjności wynosi zaledwie 16zł – warto to wykorzystać 🙂 [/warning]

Zaczynamy pozycjonowanie w SeoPilot – krok po kroku…
Oceń ten artykuł

Ostatnia aktualizacja wpisu: