Informacje Jak zacząć zarabiać w internecie? Programy partnerskie Zarabianie

Uzupełnij profil (opis) gdzie się da!

Czy zdarzyło Ci się z ciekawości klikać i czytać profil innej osoby na jakimś forum? Czy zdarzyło Ci się czytać czyjś opis na gg? Jeśli nie tobie, to gwarantuję Ci, że innym się to zdarza.

Profil w komunikatorach internetowych, wizytówka dołączana do e-maili (ewentualnie stopka), profile na forach internetowych i w innych serwisach społecznościowych. To cenne źródło potencjalnych klientów – czy też poleconych. A kto wie może też osób (naszych znajomych) które mogą się do nas odezwać w sprawie biznesowej. Warto więc zadbać o to, by pojawiał się tam adres naszej strony internetowej (bezpośrednie reflinki nie są przeważnie zbyt mile widziane przez adminów), jak i kilka słówek o tym co aktualnie porabiamy.

Przykładowe serwisy społecznościowe:

http://www.goldenline.pl/

Join Grono


http://nasza-klasa.pl/ – tutaj ostatnio co się nie zaloguje to widze mojego znajomego zalogowanego… pewnie kogoś szuka… przy okazji zbierajac poleconych w klubie zixo:

naszakas

źródło nasza-klasa.pl

PS: Tutaj mała uwaga – nie ukrywaj się pod kilkoma fikcyjnymi osobami, to nie ma sensu. Znam kilka osób, które pod pozorem tego, aby nikt ich nie rozpoznał, występują w internecie pod różnymi pseudonimami, różnymi numerami gg itd. Ja w zasadzie odkąd zaistniałem w sieci zawsze podpisywałem się imieniem nazwiskiem lub też ewentualnie jednym i tym samym pseudonimem. Jak dobrze poszukasz zobaczysz dokładnie wszystko co robiłem, czasem popełniałem błędy, robiłem bzdury, a czasem nie – w ogóle mi to nie przeszkadza… traktuje to jak zabawę. A daje w sumie wiele plusów 🙂

[nice_link]Autor: Precelik
Jeśli chcesz juz teraz wiedzieć o tym z czego się utrzymuje z zapraszam na mojego bloga: Programy partnerskie w praktyce.[/nice_link]

Uzupełnij profil (opis) gdzie się da!
Oceń ten artykuł

Ostatnia aktualizacja wpisu: