Inwestycje Wypłacają

Union Investment – czy opłaca się inwestowanie w fundusze?

Na rynku finansowym w ostatniej dekadzie pojawiła się cała masa firm zajmujących się pomnażaniem kapitału swoich klientów. Ich oferta jest niezwykle bogata – inwestować można we wszystko począwszy od obligacji skarbowych czy akcji spółek giełdowych, a skończywszy na walutach i metalach szlachetnych. Odpowiadając na pytanie zawarte w artykule “czy opłaca się inwestowanie w fundusze?” odpowiadam “TAK!”.

Jedną z ciekawszych pozycji na tym rynku, oferującą duże zyski w relatywnie niskim czasie są fundusze inwestycyjne. Wielu Polaków zdecydowało się na takie rozwiązanie i zdołało w ten sposób znacząco poprawić swoją sytuację finansową. Możesz do nich dołączyć również Ty!
Pozycją szczególnie godną uwagi w tej gałęzi rynku finansowego jest towarzystwo funduszy inwestycyjnych Union Investment. Jest to 6-krotny zdobywca tytułu najlepszego TFI (Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych) na polskim rynku według rankingu Rzeczpospolitej i Analizy Online. Również w 2010 roku Union Investment zdobył pierwsze miejsce w tym rankingu. W ciągu ostatnich lat Union Investment był wielokrotnie pozytywnie opiniowany przez wiele specjalistycznych mediów finansowych, takich jak Gazeta Prawna, Forbes czy Parkiet.Union Investment

[note]Inwestowanie w fundusze jest jednym z najlepszych sposób gospodarowania kapitałem, o czym świadczą liczby mówiące o zyskach. Podczas gdy lokaty bankowe oferują zysk na poziomie 4-5 procent a oprocentowanie kont osobistych to średnio 0,1%, najbezpieczniejsze fundusze inwestycyjne zapewniają zysk wyższy o co najmniej jeden punkt procentowy.[/note]
Union Investment w swojej bogatej ofercie daje Ci dużą możliwość wyboru. Możesz zainwestować nawet niewielką ilość pieniędzy w sposób, jaki wydaje Ci się najlepszy. Jeśli masz żyłkę hazardzisty, Union Investment ma również coś dla Ciebie. Subfundusze akcyjne o wysokim ryzyku oferowane przez tu TFI mają dużo wyższy potencjał zysku niż standardowe.

Sam zadecyduj o skali ryzyka i wielkości zysku. Wybierz w jaki sposób jedni z najlepszych specjalistów w Polsce od inwestowania mają pomnażać Twoje pieniądze. Bogactwo oferty Union Investment gwarantuje, że opcja jaką wybierzesz będzie spełniać Twoje oczekiwania.

Union Investment – czy opłaca się inwestowanie w fundusze?
Oceń ten artykuł

Ostatnia aktualizacja wpisu: