Pozycjonowanie / SEO Webmaster

Typy projektów w SeoPilot

Podczas dodawania nowej strony w systemie SeoPilot stajesz przed wyborem nawet trzech typów projektów:

Projekt testowy – przeznaczony jest do testowania systemu. Możesz go dodać bezpłatnie na okres 30 dni i pozycjonować przez ten czas 6 wybranych fraz w trybie automatycznym. Projekt niczym nie różni się od projektu standardowego, zatem możesz przetestować wszystkie możliwości systemu zupełnie za darmo.
Pamiętaj! Możesz dodać tylko jeden taki projekt i tylko jeden raz!

[warning]Aktualizacja 26.11.2012: Możliwość dodawania Projektów Testowych została usunięta. Nadal jednak działają Budżety promocyjne – 16 zł przez miesiąc lub do wejścia w TOP10.[/warning]

[nice_link]Rejestruję się i testuję możliwości systemu[/nice_link]

Projekty bonusowy i standardowy – funkcjonalnie wyglądają tak samo. W projekcie bonusowym możesz pozycjonować w trybie ręcznym jak i automatycznym(opis trybów znajdziesz w kolejnych artykułach). W odróżnieniu do projektu standardowego dostępny jest on wyłącznie dla klientów i partnerów systemu SeoPilot. Ilość czasu, przez który możesz pozycjonować swoje frazy jest ograniczony i wynosi 30 dni. Po tym czasie pozostałe, niewykorzystane środki w projekcie bonusowym są automatycznie usuwane. W każdej chwili możesz przejść z projektu bonusowego na standardowy – przed taką zmianą upewnij się, że posiadasz odpowiednią ilość środków na koncie. Możliwość uzyskania projektu bonusowego możesz otrzymać biorąc udział w jednej z wielu akcji organizowanych przez Administrację systemu – zachęcam 🙂 . Jeżeli prowadzisz jakieś przedsięwzięcie lub jesteś właścicielem stron internetowych możesz skontaktować się poprzez dział Pomoc ze swoją propozycją współpracy, a następnie Administracja systemu ją odpowiednio rozpatrzy.

Jak przejść z projektu testowego lub bonusowego na projekt standardowy?

W celu dokonania takiego przejścia kliknij na koło zębate obok Twojego projektu testowego lub bonusowego kliknij na zębate koło znajdujące się po prawej. Następnie na dole nowej strony pod „Edycja Projektu” zaznacz „Przejdź na projekt standardowy” i kliknij zapisz.

[singlepic id=610 w=320 h=240 float=center]

[warning]Przed przejściem na projekt standardowy upewnij się, że na Twoim koncie w SeoPilot znajdują się dostępne środki, gdyż środki przydzielone bezpośrednio na projekt bonusowy nie zostaną przeniesione.[/warning]

Typy projektów w SeoPilot
Oceń ten artykuł

Ostatnia aktualizacja wpisu: