Typy projektów w SeoPilot

711 0
This entry is part 2 of 7 in the series Poradnik dla pozycjonera - SeoPilot

Podczas dodawania nowej strony w systemie SeoPilot stajesz przed wyborem nawet trzech typów projektów:

Projekt testowy – przeznaczony jest do testowania systemu. Możesz go dodać bezpłatnie na okres 30 dni i pozycjonować przez ten czas 6 wybranych fraz w trybie automatycznym. Projekt niczym nie różni się od projektu standardowego, zatem możesz przetestować wszystkie możliwości systemu zupełnie za darmo.
Pamiętaj! Możesz dodać tylko jeden taki projekt i tylko jeden raz!

[warning]Aktualizacja 26.11.2012: Możliwość dodawania Projektów Testowych została usunięta. Nadal jednak działają Budżety promocyjne – 16 zł przez miesiąc lub do wejścia w TOP10.[/warning]

Rejestruję się i testuję możliwości systemu

Projekty bonusowy i standardowy – funkcjonalnie wyglądają tak samo. W projekcie bonusowym możesz pozycjonować w trybie ręcznym jak i automatycznym(opis trybów znajdziesz w kolejnych artykułach). W odróżnieniu do projektu standardowego dostępny jest on wyłącznie dla klientów i partnerów systemu SeoPilot. Ilość czasu, przez który możesz pozycjonować swoje frazy jest ograniczony i wynosi 30 dni. Po tym czasie pozostałe, niewykorzystane środki w projekcie bonusowym są automatycznie usuwane. W każdej chwili możesz przejść z projektu bonusowego na standardowy – przed taką zmianą upewnij się, że posiadasz odpowiednią ilość środków na koncie. Możliwość uzyskania projektu bonusowego możesz otrzymać biorąc udział w jednej z wielu akcji organizowanych przez Administrację systemu – zachęcam 🙂 . Jeżeli prowadzisz jakieś przedsięwzięcie lub jesteś właścicielem stron internetowych możesz skontaktować się poprzez dział Pomoc ze swoją propozycją współpracy, a następnie Administracja systemu ją odpowiednio rozpatrzy.

Jak przejść z projektu testowego lub bonusowego na projekt standardowy?

W celu dokonania takiego przejścia kliknij na koło zębate obok Twojego projektu testowego lub bonusowego kliknij na zębate koło znajdujące się po prawej. Następnie na dole nowej strony pod „Edycja Projektu” zaznacz „Przejdź na projekt standardowy” i kliknij zapisz.

[warning]Przed przejściem na projekt standardowy upewnij się, że na Twoim koncie w SeoPilot znajdują się dostępne środki, gdyż środki przydzielone bezpośrednio na projekt bonusowy nie zostaną przeniesione.[/warning]
Series Navigation<< Zaczynamy pozycjonowanie w SeoPilot – krok po kroku…Zarządzanie projektem w SeoPilot >>
Total 0 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

Brak komentarzy w "Typy projektów w SeoPilot"

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *