Thisbox.pl – zdobywaj nagrody poświęcając minimum wolnego czasu

1675 8
Ocena programu
Wypłacalność
0 Nie wypłaca!

Program znajduje się na liście SCAM. Aktualnie nie wypłaca albo nie istnieje. Nie rejestruj się w nim!

ThisBox.pl

ThisBox.pl to polski odpowiednik słynnego Lockerz z tą różnicą, że nie musisz oglądać filmików, aby zdobywać punkty. W ThisBox.pl poświęcasz minimum swojego wolnego czasu. Punkty zdobywasz odpowiadając na krótkie pytania, polecając program znajomym, wpisywaniu na tzw BoxTalk’u słów kluczowych oraz walcząc o punkty w grach z innymi użytkownikami(opcja w trakcie przygotowań). Zebrane punkty możesz wymienić na drobne upominki(myszki, klawiatury, pendrive itp), jak również wartościowe nagrody m.in. konsole Play Station 3, iPad, Xbox 360, telefony, telewizory Sony Bravia i wiele innych. Thisbox.pl prowadzony jest przez ProEu, Bernard TWARÓG z siedzibą w Krakowie, co potwierdza wiarygodność. Cała strona wykonana jest perfekcyjnie, ruszyła z dniem 20 maja 2010. W ciągu ostatnich sześciu dni zarejestrowało się ponad 13 tysięcy internautów.

Rejestruję się w ThisBox.pl i otrzymuję darmowe 4-dniowe konto Premium wraz z 10 punktami na start

Jak zdobywać punkty?

Punkty zdobywasz na kilka sposobów. Każdy z nich nie wymaga poświecenia zbyt dużo czasu:

 1. Rejestracja. Za założenie konta na ThisBox.pl otrzymujesz 10pkt.
 2. Wykonywanie zadań, czyli odpowiadanie na pytania zamieszczone w dziale „Zadanie”. Za każdą prawidłową udzieloną odpowiedź na pytanie otrzymasz 1pkt.
 3. Pisanie na BoxTalk’u, czyli wpisywaniu słów kluczowych na czacie tzw BoxTalk’u. „Słowo – klucz” wyświetlane jest w BOXtalk’u. Do 5 czerwca trwa konkurs na wpisanie największej ilości słów kluczowych. Osoba, która wypisze najwięcej słów otrzyma Apple iPod Shuffle 4GB 5g. Za drugie i trzecie miejsce: Pendrive KINGSTON 8 GB.
 4. Walka o punkty. Już wkrótce będzie nowa opcja zdobywania punktów dzięki rywalizuji w grach z innymi użytkownikami. Myślę, że może być ciekawie 🙂
 5. Zapraszanie znajomych. Za pomocą specjalnego linku zamieszczonego w dziale „Zadanie” (przykład: „http://www.thisbox.pl/rejestracja.html?zaproszenie=16272”) możesz polecać stronę znajomym. Za każdego znajomego zarejestrowanego z Twojego unikalnego linku otrzymasz 2pkt.

Co daje mi konto Premium w ThisBox.pl?

Posiadając konto premium Twoje zarobki punktowe zwiększają się dwukrotnie:

 • Logowanie się – 2pkt/dziennie
 • Wykonywanie zadań – 4pkt za pytanie
 • Zapraszanie znajomych – 4pkt za poleconego

Użytkownicy premium mogą zamawiać o wiele bardziej wartościowe nagrody niż inni, mogą pisać na BOXtalk’u oraz na forum. Konto premium otrzymujesz za darmo zaraz po rejestracji. Jego ważność to tylko 4 dni. Jeżeli po tym okresie stwierdzisz, że chciałbyś mieć ulepszone konto masz do wyboru 2 opcje:

 • konto Premium na 7 dni – 2,44 zł. płatne SMS ’em lub 2zł. płatne przelewem
 • konto Premium na 30 dni – 7,22 zł. płatne SMS’em lub 6zł. płatne przelewem

Jak zamawiać nagrody?

Zbieranie punktów na pierwszy upominek trwa zaledwie kilka dni. Nagrody zamawiać będzie można na tzw restock’ach, czyli w trakcie ich dostaw będą aktywne przyciski do zamówień. Restocki zapowiadane są na blogu ThisBox.pl.

Jak to wygląda w praktyce?

Pierwszego dnia uzbierałem aż 22pkt – 10pkt otrzymałem za rejestrację, 12pkt za odpowiedzi na 3 pytania. W drugi dzień uzbierałem kolejne 14pkt. – 12 pkt za odpowiedzi na 3 pytania oraz 2pkt za zalogowanie się. Po dwóch dniach miałem już 36pkt. Aktualne ceny niektórych nagród to:

 • 99pkt – książka
 • 150pkt – Mysz A4 Tech G7-750
 • po 180pkt – pamięć KINGSTON Micro SD 8 GB lub słuchawki Creative EP-630
 • 211pkt – Pendrive KINGSTON 8 GB
 • 2000pkt – Microsoft Xbox 360 Elite
 • 2400pkt – Sony PlayStation 3 Slim 250GB
 • 5000pkt – Apple iPad 16 GB 9,7″
 • 5000pkt – Apple iPhone 3GS 32GB

Oczywiście do wyboru jest znacznie więcej nagród. Jak widać duża część z nich wcale nie jest poza zasięgiem. Zarobki i dodatkowo systematyczność oraz cierpliwość w dążeniu do celu pozwoli Ci na uzbieranie na najciekawsze nagrody.

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące serwisu ThisBox.pl możesz je zostawić pod artykułem. Z chęcią pomogę rozwikłać wszelkie wątpliwości.

Total 0 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

8 komentarzy w "Thisbox.pl – zdobywaj nagrody poświęcając minimum wolnego czasu"

 1. 4 czerwca 2010 – pierwsze uzupełnienie nagród tzw restock w ThisBox.pl.

  Łączna kwota nagród przekracza 5 tys zł.
  Podatek oraz wysyłkę pokrywa THISBOX.

  Nagrody będą dostępne w różnych ilościach o różnych porach między godziną 11.00 a 23.00. W czasie gdy zostanie udostępniona część nagród, będziesz mógł OD RAZU zamówić nagrodę bez rywalizacji.

  • O nagrody można walczyć na tzw restockach. Daty restock’ów i ich organizacje znajdziesz na blogu thisbox.pl po zalogowaniu na konto. Wystarczy troszkę pośledzić 🙂

 2. Shinji

  Hmm ja wiem, że to ma mieć formę łatwego zarobku w formie rozrywki. Ale według artykuły średnio na dzień można zdobyć 14ptk. Przy założeniu, że chce PS3 to zbiorę 2400ptk w niecałe 6miesięcy – i to bardzo optymistyczny wariant. Bo za pewne jak to w takich programach zdarzy się, że w jakiś dzień nie uda mi się usiąść do komputera, albo z innych powodów nie uda mi się zebrać tych 14 ptk. Jednak wole przepracować ten miesiąc czy półtora w normalnej pracy niż bawić się w takie rzeczy. Bo prawda o takich programach jest taka, że owszem ludzie dostają fajne rzeczy, ale 1/100, a większość i tak wymięknie przed uzbieraniem ptk na jakąś nagrodę. Podobnie jak to ma miejsce z innymi programami w stylu oglądania reklam.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *