Surfbary, które płacą Polakom – MoneyCashBar i Smartbarre

681 6
Ocena programu
Wypłacalność
0 Nie wypłaca!

Program znajduje się na liście SCAM. Aktualnie nie wypłaca albo nie istnieje. Nie rejestruj się w nim!

Czas EuroBarre dobiegł końca. Surfbar od 1 kwietnia nie akceptuje polskich użytkowników. Co począć dalej? To już kolejny surfbar, który po okresie świetności blokuje polskich użytkowników, twierdząc, że reklamodawcy nie są zadowoleni z wyników swoich kampanii reklamowych. To po co nas akceptowano na poczatku?

Wciąż jednak mamy surfbary, gdzie Polacy mogą zarabiać pieniądze. Surfbary, które wypłacają zarobione pieniądze. Dodatkowa praca z tymi surfbarami w chwili obecnej przyniesie wynagrodzenie w postaci zarobionych euro prosto na konto PayPal. Najlepsze i najpewniejsze w chwili obecnej to MoneyCashBar i SmartBarre.

Od ponad dwóch lat w sieci surfbar MoneyCashBar cały czas akceptuje Polaków. Nie ma problemu z wypłatami, a webmaster Sylvio nie zamierza wcale rezygnować z polskich użytkowników. Nie chwaląc się, zarobiłem w tym surfbarze już naprawdę duże pieniądze, ostatni przelew z dnia 3 marca 2008 roku przybliżył mnie do okrągłej kwoty 2000.00 zł. Dwa tysiące to już uważam niezłe pieniądze z surfbara. Zainteresowanych surfbarem MoneyCashBar odsyłam do mojego poradnika Poradnik o MoneyCashBar.

Drugim, wartym polecenia surfbarem jest stosunkowo świeży program SmartBarre. Od niedawna w sieci, ale godny polecenia. Szczególnie w czasach nagłych zmian, kiedy webmasterzy na tydzień przed ogłaszają, że Polacy nie są mile widziani. SmartBarre ma jedną świetną cechę: możliwość tzw. wypłaty ekspresowej w ciągu 24 godzin. Rewelacja, raz skorzystałem i to działa. Warto pracować z tym surfbarem, bo wiadomo – wypłata zarobionych pieniędzy jest najważniejsza. Tutaj masz pewność wypłaty tak samo jak w MoneyCashBar. Więcej szczegółów i informacji na temat SmartBarre znajdziesz w moim poradniku Surfbar SmartBarre. SmartBarre wypłaciło mi już pierwsze pieniądze, obecnie moje zarobki to około 40 euro.

Total 0 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

6 komentarzy w "Surfbary, które płacą Polakom – MoneyCashBar i Smartbarre"

  1. poleconych zbierasz(dodajesz 😉 ) poprzez reklamowanie swojego linku polecającego, który masz dostępny po zalogowaniu na konto. Każda osoba, która zapisze się w surfbarze, z Twojego linku automatycznie pozostaje Twoim poleconym.

  2. Łukasz

    Istnieje jakaś możliwość, np. program który sam będzie przepisywał ten kod w MoneyCashBar, bądź go omijał? To by ułatwiło sprawe.

  3. Łukasz niestety nie, ale za to jest 20dollars2surf, który nie potrzebuje wpisywania kodów weryfikujących. Zatem można zbierać punkty nawet podczas snu 😉

  4. Basia

    No , nie powiem , tego tak dokładnie , podczas snu …bo jak już wstaniesz i ruszysz myszką , lawina reklam z dolarka , przykryje kompa

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *