Sunny-ptp.com – przyjazny surfbar z PTP

5176 16
Ocena programu
Wypłacalność
0 Nie wypłaca!

Program znajduje się na liście SCAM. Aktualnie nie wypłaca albo nie istnieje. Nie rejestruj się w nim!

Sunny-ptp.com - zarabianie za pomocą surfbara

Sunny-ptp.com to francuski program płacący w euro za przebywanie przed komputerem. Sunny-ptp został uruchomiony 1 maja 2010 roku, a jego założycielem jest Arthur Giroux. Od tego czasu zapisało się ponad 5000 internautów! Zaczynając zarabianie w tym surfbarze warto pamiętać o jednej bardzo ważnej kwestii: „zarabiasz przy okazji korzystając z komputera, a nie uruchamiasz komputer po to aby zarobiać”. Niestety często jest to przez wielu mylone, w ten sposób zniechęcają się do wygodnego zarabiania.

Podstawowe informacje
zarabianie: surfbar(1pkt/min, 60pkt/godz), promowanie linka PTP(1 wejście – 1pkt), płatne kliki, darmowe gry, poleceni
minimum do wypłaty: 10€
sposoby wypłat: PayPal, MoneyBookers
system poleconych: 3 poziomy(40%, 20% oraz 10%)

Jak wygląda zarabianie?

W Sunny-ptp otrzymujesz wynagrodzenie za uruchamianie malutkiego programu, który ukazuje banery reklamowe, podczas kiedy Ty swobodnie korzystasz z komputera. Za oglądanie reklam otrzymujesz punkty, które pod koniec każdego miesiąc przeliczane są na euro, po uzbieraniu minimum 10€ możesz zlecić wypłatę na konto PayPal lub MoneyBookers.

Reklamodawcy płacą firmie, aby emitowała reklamę w postaci niewielkiego banera na ekranie Twojego monitora. Tak wygląda korzystanie w praktyce z Sunny-ptp:

W związku z tym, że istnieje prawdopodobieństwo zainteresowania Ciebie reklamą otrzymujesz za to pieniążki. Im więcej odbiorców takich jak my, tym więcej reklamodawców dla firmy i pieniążków dla Ciebie 🙂

Rejestracja

Rejestruję się i zaczynam zarabianie w Sunny-ptp.com

Proces rejestracji jest bardzo prosty i oczywiście darmowy. Aby zapisać się kliknij w powyższy baner, który przeniesie Cię wprost do formularza. Wypełnij go według poniższego wzoru:

Po kliknięciu „S’inscrire”, na adres e-mail podany w formularzu przychodzi link potwierdzający rejestrację. Będzie on miał postać podobną do mojego:
Klikając w niego potwierdzasz swoją rejestrację. Teraz Twoje konto staje się gotowe do zarabiania.

Instalacja surfbara

Aby zainstalować surfbar Sunny-ptp najpierw logujesz się na swoje konto:

Po zalogowaniu wybierasz pod głównym menu opcję „SunnyBarre”:
Następnie wybierasz odpowiednią wersję dla systemu, który posiadasz. Dla Windows wybierasz pierwszą od lewej:
Po ściągnięciu surfbara uruchom go oraz wpisz swój login i hasło:
W celu sprawdzenia czy rzeczywiście znajdujesz się przy komputerze firma zabezpieczyła się wpisywaniem kodu zabezpieczającego zaraz po uruchomieniu oraz w czasie dłużej pracy przed komputerem. Musisz przepisać go i potwierdzić:

Zarabianie

Zarabianie polega przede wszystkim na systematycznym używaniu zainstalowanego surfbara kiedy korzystasz z komputera. Dodatkowo możesz zarobić na promowaniu specjalnego, unikalnego dla każdego użytkownika linka PTP (Paid To Promote), który znajdziesz w kategorii „PTP” w dziale „Gagner” po lewej stronie. Twój link będzie podobny do mojego, na końcu będzie widoczny Twój login:

http://www.sunny-ptp.com/promotion/zarabianie24


Dodatkowo w Sunny-ptp istnieje świetny system poleconych z 3 poziomami, odpowiednio 40%, 20% i 10%. Swój link do polecania programu znajdziesz w kategorii „Parrainage” w dziale „Acceul” po lewej stronie. Dla przykładu mój wygląda tak:

http://www.sunny-ptp.com/inscription/zarabianie24


Więcej na temat poleconych i poziomów znajdziesz w specjalnym artykule poświęconym temu tematowi. Jeżeli będziesz uważał, że to jest za mało i chcesz zarabiać jeszcze więcej, do dyspozycji pozostają Ci PTC (sekcja płatnych linków) dostępnych w kategorii „Clics rémunérés” w dziale „Gagner” oraz darmowe gry(kategoria „Jeux”).

Krótki opis „menu”:
Accueil – Strona Główna
Nouveautés – Ogłoszenia
Taux – Przelicznik
Espace membre – Statystyki
Boutique – Sklep
Parrainage – Menu poleconych (znajdziesz tu swój link oraz bannery do promowania)
Annoncer – Reklamy
Forum – Forum
Contact – Kontakt
Règlement – Regulamin

Jeux – Menu gier
PTP – Menu PTP (znajdziesz tu swój unikalny link do promowania PTP)
SunnyBarre – Surfbar(miejsce skąd pobierzesz surfbar)
SuperParrain – Super Polecony
Loterie – Loteria
Sunny grille – Gra w stylu jackpot z buxów
Instants Gagnant – Gra/loteria
Acheter des filleuls – Zakup Poleconych
Acheter des SunnyPass – Zakup SunnyPass
Clics rémunérés – Sekcja PTC (Płatne Kliki)
Statuts VIP – VIP

Wypłata zarobków

Minimum do wypłaty wynosi 10€. Pieniążki możesz wypłacić na konto w PayPal lub MoneyBookers. Po uzbieraniu wymaganego minimum przejdź do głównego menu „Espace Membre” na górnej belce nawigacyjnej i kliknij „faire une demande de paiement à partir de 10€„, wypełnij formularz według wzoru poniżej:

Czas oczekiwania na wypłatę to maksymalnie 7 dni.

Rejestruję się i zaczynam zarabianie w Sunny-ptp.com

Nasze wypłaty

no images were found

Masz jakieś pytanie? Zadaj je pod artykułem. Służę pomocą.

Total 0 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

16 komentarzy w "Sunny-ptp.com – przyjazny surfbar z PTP"

  • beata,
   na razie zbieramy punkty, które na koniec miesiąca będą zamienione na euro i wtedy punkty zastaną wyzerowane a na koncie będziesz widziała ile masz €.

  • robert,
   – tak, zawsze jest przelicznik podawany na tysiąc punktów
   – sądząc po stawce, ponieważ wychodzi, że masz około 0.10€ za 1000 wejść w link PTP zapewne jest to nonUV. Oczywiście jeżeli ta sama osoba wejdzie 2 razy w Twój link w ciągu 24h to dostaniesz 1pkt, ale jeżeli w programie GPTR w sekcji płatnych klików będzie kilka różnych linków z sunny-ptp to każdemu powinno zaliczyć.

 1. UWAGA!
  Polecam codzienne zaglądanie do kategorii „Jeux”(Gry) w dziale „GAGNER” po lewej stronie. Tam wybierz srebrno-pomarańczową ikonkę „Grattage” i spróbuj szczęścia. Jest to darmowa gra, mi wczoraj przyniosła 200pkt, dzisiaj 500pkt. Gra nie jest czasochłonna, wystarczy wejść i poświęcić dokładnie 3 sekundy 🙂

  POWODZENIA

  • Tak, oczywiście. Aktualnie zlecone wypłaty dochodzą w ten sam dzień. Co do tego czy się opłaca wykupować poleconych to nie wiem, ponieważ nie miałem okazji sprawdzić. W większości programach nie opłaca się wykupwać poleconych. Lepiej w Sunny-ptp spróbować własnych sił np stworzyć stronę, poinformować znajomych itp

 2. iza

  hej. Powie mi ktoś z was gdzie się kody wpisuje które się pojawiają czasami na stronce??. Gdzieś wyczytałam, że wpisywanie tch kodów to dodatkowa kasa lub pkt, dokładnie nie pamiętam. Z góry dziękuje. Pozdrawiam

  • Artek,
   postaram się to sprawdzić w ciągu najbliższych dni. Być może spowodowane to jest tym, ze punkty nie są naliczane na bieżąco, tylko aktualizowane co jakiś czas. Najlepiej sprawdź licząc ile punktów Ci nabije surfbar w ciągu 1 godziny niż 1 minuty. Mniejsze prawdopodobieństwo pomyłki.

   Z tego co wiem sunny-ptp nalicza 60 punktów co godzinę, więc wychodzi 1 punkt = 1 minuta.

  • @Grażyno,
   Zgadza się SCAM = oszust, nie wypłaca itp.
   Artykuł był pisany w czasie kiedy Sunny-ptp był wypłacalny i wszystko funkcjonowało jak należy. Niestety kiedy to wszystko się popsuło i surfbar zniknął z sieci artykuł przeniosłem do działu SCAM.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *