Sprawy organizacyjne [12.2014]

2920 2

Witaj serdecznie po dłuższej przerwie!
Niezmiernie się cieszę, że po takim czasie możemy ponownie się spotkać. Na blogu działałem już od około miesiąca, jednak nikt z czytelników nie miał dostępu – dopracowywałem i testowałem całość tak żeby dziś niemal wszystko grało jak należy. Jak już mogłeś zauważyć czytając mój wpis – blog został odświeżony. Został wdrożony styl bloga oparty na technice Responsive Web Design, a także logo, które mam nadzieje, że przypadnie Ci do gustu. Oprócz tego zostało wykonanych wiele aktualizacji i przeróbek, które może możesz zauważyć podczas przeglądania.
informacja

Zarabianie24.net i Forum.Zarabianie24.net to miejsca, w których spotkamy się, aby dzielić się wiedzą o zarabianiu przez internet.

Na blogu zostały zaktualizowane działy. Część z nich może być jeszcze pusta, ale w najbliższym czasie będę je systematycznie zapełniał. Ostatnie lata były przełomowe. Prawda – zbyt wiele nie pisałem. Mimo to nieustannie zdobywałem doświadczenie teoretyczne (na studiach dziennych, szkoleniach i kongresach) jak i praktyczne, którym będę się w najbliższym czasie z Tobą dzielił. Mam nadzieję, że skorzystasz na tym 🙂

Co dalej?

W najbliższym czasie podziałam na na naszym forum. Dziękuję, że wytrwaliście – okazaliście się lepsi ode mnie 🙂 Następnie przejdę do bloga i tak w pierwszej kolejności:

  • powstaną 3-4 strony dla początkujących w sekcji tzw „zielonej”, aby każdy kto „świeży” wejdzie na bloga mógł odpowiednio się wdrożyć i rozpocząć zarabianie.
  • dodam najnowsze dowody wypłat.
  • umieszczę opisy programów, metod zarobkowych i będziemy dyskutować co działa a co nie oraz na czym da się zarobić w Internecie.
  • następnie przedstawię osobom, które zarabiają już większe kwoty sposób jak opodatkować dochody z Internetu wystawiając faktury, a także wprowadzać zakupy takie laptop, hosting, domeny itp w koszty (odliczać legalnie VAT) z punktu prawnego bez rejestracji działalności, a nawet będąc niepełnoletnim.

Prośba

W związku z tym, że jesteś jednym z pierwszych przeglądających nową odsłonę bloga bardzo proszę o napisanie w komentarzu poniżej błędy techniczne, które być może zauważyłeś. Natomiast jeżeli nic nie zauważyłeś napisz co Ci się podoba najbardziej w nowej odsłonie.

Total 6 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

2 komentarze w "Sprawy organizacyjne [12.2014]"

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *