SeoPilot.pl, czyli gwarantowane zarabianie na linkach

4447 25
This entry is part 1 of 5 in the series Artykuły o SeoPilot

SeoPilot.pl to rewolucyjny system sprzedaży linków tekstowych, który oficjalnie wystartował 1 lutego 2012. System zapewnia wydawcom zarabianie na linkach. SeoPilot.pl jako pierwsza firma w Polsce wykupuje niewielką powierzchnię na wszystkich podstronach witryny za gwarantowaną, znaną wcześniej stawkę. Natomiast osobom i firmom, które byłyby zainteresowane pozycjonowaniem strony, oferuje szybki efekt w postaci wyższych pozycji w wyszukiwarkach poprzez umieszczanie linków w tematycznie powiązanych stronach.

Co przekonało mnie do SeoPilot.pl?

Głównym atutem platformy SeoPilot.pl, który mnie przekonał jest gwarantowany wykup powierzchni pod trzy linki na każdej stronie serwisu. W innych platformach handlu linkami zarabiasz wtedy kiedy sprzedajesz miejsce na link. W przypadku kiedy nie znajdziesz klienta nic nie zarobisz. W SeoPilot.pl jest inaczej, nie otrzymujesz wynagrodzenia za sprzedane linki tylko z góry za powierzchnie!

Pod koniec stycznia testowo dodałem do systemu kilka swoich serwisów. Ku mojemu zdziwieniu zaproponowano mi dość satysfakcjonujące stawki:

Łącznie jakieś 1300zł za 4 serwisy. Warto też zaznaczyć, że wypłata z SeoPilot odbywa się na rachunek bankowy w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia!

Pozycjonowanie z SeoPilot

Administracja SeoPilot zaproponowała mi darmowe przetestowanie ich systemu przez 1 miesiąc. Wybrałem już serwis, który chciałbym pozycjonować pod 3 konkretne frazy. Na dzień dzisiejszy znajdują się one w wyszukiwarce Google następująco:

 1. Fraza xxx – 23 pozycja
 2. Fraza yyy – 15 pozycja
 3. Fraza zzz – poza pierwszą setką

Mój budżet od SeoPilot na pozycjonowanie tych trzech fraz to 300PLN. Po zakończeniu testów przedstawię wyniki i podzielę się z Wami swoją opinią. Poinformuję również jak przebiegła pierwsza wypłata.

Temat o SeoPilot na naszym forum.

Series NavigationDowody wypłat z SeoPilot.pl [~672zł] >>
Total 0 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

25 komentarzy w "SeoPilot.pl, czyli gwarantowane zarabianie na linkach"

  • @Cola,
   Bardzo ważna kwestia, którą zapomniałem zawrzeć w artykule. Tak, w SeoPilot istnieje program partnerski. Możesz polecać firmę i uzyskiwać 5% profitu z tytułu zarobków Twoich poleconych oraz 5% od wpłat na konto pozycjonera.

    • Tak, zgadza się. Dziękuję za uwagę.

     Warto też zaznaczyć, że 5% jest od zysków, a nie od przychodów z serwisów poleconego. Od przychodów należy jeszcze odjąć rozchody, które polecony może przeznaczyć na pozycjonowanie. Od tych wydatków otrzymujemy wtedy 1%.

  • W SeoPilot.pl akceptowane są strony naprawdę tylko wysokiej jakości. Sam się o tym przekonałem kiedy kilka moich blogów zostało odrzuconych. Podobne opinie mam od znajomych.

  • Linki do serwisu, który pozycjonuję zaczęły się pojawiać jakieś 3-4 dni temu. Póki co dzisiaj mój świeży serwis wpadł w lekkie „zawirowanie”, więc coś się dzieje. Piotrze, moim zdaniem decydowanie za szybko, aby wyciągać teraz jakieś wnioski.

   Myślę, że pierwsze efekty pojawią się około 20 lutego.

 1. Pingback: Dowody wypłat z SeoPilot.pl [~672zł] | Zarabianie24.net

 2. Pingback: Pozycjonowanie w SeoPilot - rezultaty pozycjonowania | Zarabianie24.net

  • PR to jeden z wielu współczynników. Jakie najbardziej współczynniki pod uwagę bierze SeoPilot nikt nie wie. Słyszałem o przypadkach, że strony z PR=4 i 5 były odrzucane, więc PR nie jest najważniejsze.

 3. Pozycjonować można blogi zgadza się ale sprzedawać na nich miejsca to chyba nie. Do tej pory pozycjonowałem ją adderem. Wyniki były zadowalające jak na maszynę. Podobno najnowsza wersja jest jeszcze lepsza.

 4. Unikalna oferta SeoPilot.pl!

  Zawodowo zajmujesz się pozycjonowaniem?
  Masz własną firmę, która oferuje usługi SEO?

  Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, prosimy o kontakt na e-mail [email protected], a my zaproponujemy Ci unikalne warunki współpracy!

 5. Pingback: Zmiany w systemie SeoPilot | Zarabianie24.net

 6. Przyjęli ostatnio komuś nową stronę jako wydawca do Seopilota, czy wszystkim pojawia się komunikat, że nie spełnia wymagań systemu?

 7. Ja próbowałem Seopilota. Dwa lata było ok. Płatności na drugi dzień od zlecenia, wszystko cacy aż dostałem od google ostrzeżenie. Na szczęście nie wywalili mnie z indeksu na amen ale zmienili PageRank strony na zero i strona spadła w okolice 50 pozycji. Potem kilkanaście dni odkręcania. Stronę wycofałem z Seopilota.

  Powiem więc w skrócie. Seopilot jest ok, tylko przystępując do projektu trzeba wkalkulować ryzyko.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *