Webmaster Zarabianie Zarabianie na blogu

SeoPilot.pl, czyli gwarantowane zarabianie na linkach

SeoPilot.pl to rewolucyjny system sprzedaży linków tekstowych, który oficjalnie wystartował 1 lutego 2012. System zapewnia wydawcom zarabianie na linkach. SeoPilot.pl jako pierwsza firma w Polsce wykupuje niewielką powierzchnię na wszystkich podstronach witryny za gwarantowaną, znaną wcześniej stawkę. Natomiast osobom i firmom, które byłyby zainteresowane pozycjonowaniem strony, oferuje szybki efekt w postaci wyższych pozycji w wyszukiwarkach poprzez umieszczanie linków w tematycznie powiązanych stronach.

Co przekonało mnie do SeoPilot.pl?

Głównym atutem platformy SeoPilot.pl, który mnie przekonał jest gwarantowany wykup powierzchni pod trzy linki na każdej stronie serwisu. W innych platformach handlu linkami zarabiasz wtedy kiedy sprzedajesz miejsce na link. W przypadku kiedy nie znajdziesz klienta nic nie zarobisz. W SeoPilot.pl jest inaczej, nie otrzymujesz wynagrodzenia za sprzedane linki tylko z góry za powierzchnie!

Pod koniec stycznia testowo dodałem do systemu kilka swoich serwisów. Ku mojemu zdziwieniu zaproponowano mi dość satysfakcjonujące stawki:

[singlepic id=570 w=320 h=240 float=center]

Łącznie jakieś 1300zł za 4 serwisy. Warto też zaznaczyć, że wypłata z SeoPilot odbywa się na rachunek bankowy w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia!

Pozycjonowanie z SeoPilot

Administracja SeoPilot zaproponowała mi darmowe przetestowanie ich systemu przez 1 miesiąc. Wybrałem już serwis, który chciałbym pozycjonować pod 3 konkretne frazy. Na dzień dzisiejszy znajdują się one w wyszukiwarce Google następująco:

  1. Fraza xxx – 23 pozycja
  2. Fraza yyy – 15 pozycja
  3. Fraza zzz – poza pierwszą setką

Mój budżet od SeoPilot na pozycjonowanie tych trzech fraz to 300PLN. Po zakończeniu testów przedstawię wyniki i podzielę się z Wami swoją opinią. Poinformuję również jak przebiegła pierwsza wypłata.

Temat o SeoPilot na naszym forum.

SeoPilot.pl, czyli gwarantowane zarabianie na linkach
Oceń ten artykuł

Ostatnia aktualizacja wpisu: