PulsReklamy.pl – płaci już od 10PLN za odbieranie maili i klikanie w linki

PulsReklamy.pl jest częścią firmy reklamowej AdnoX.pl, której właścicielem jest zwycięzca plebiscytu Szuwary 2008 w kategorii „Najlepszy admin roku 2008” Pampers – tan sam, który prowadzi najstarszą firmę mailingową w Polsce – CentrumReklamy.com. PulsReklamy.pl istnieje od października 2008r. Przez zaledwie pół roku zapisało się prawie 7tys. użytkowników i zostało wypłacone im około 2000PLN, nie bez powodu serwis zajął 2 miejsce w kategorii „Debiut Polski w roku 2008”. To całkiem przyzwoity wynik w porównaniu z innymi polskimi firmami. W PulsReklamy.pl zarabiamy odbierając płatne maile, klikając w linki reklamowe i reklamując specjalny link PTP(Paid To Promote). Admin oferuje comiesięczny konkurs na aktywność. Co określoną liczbę klików losowana jest nagroda pieniężna. Dość niskie minimum 10PLN sprawia, że przy dużym doświadczeniu z prowadzenia serwisów mailingowych przez firmę AdnoX.pl i stale rosnącej ilości reklamodawców, sumiennie klikając jesteśmy w stanie uzbierać samemu bez poleconych na wypłatę w miesiąc czasu – zważywszy na fakt, że w konkursie aktywności co miesiąc można zgarnąć 5PLN. Czyż to niemiły dodatek do kieszonkowego?

Zarabianie

W PulsReklamy.pl otrzymujemy pieniążki za:

 • odbieranie i czytanie płatnych maili – od 1gr. do 5gr. za maila
 • klikanie w banery w sekcji płatnych linków – od 0.25gr. do 1gr. za klik
 • klikanie w linki konkursowe o wartości 0.10gr., gdzie co określoną ilość klików losowana jest nagroda pieniężna
 • promowanie linku PTP – za każde unikalne 1000 wejść otrzymujemy 1.50PLN
 • polecanie znajomych- dostępne są 3 poziomy, odpowiednio 15-10-5%
 • na start dostajemy 10gr.
 • dla aktywnych uczestników oferowane są stałe comiesięczne konkursy aktywności – wygrać możemy nawet minimum potrzebne do wypłaty!

[nice_link]Chcę zarabiać w PulsReklamy.pl i otrzymać bonus 10gr. za sam zapis[/nice_link]

Wypłaty:

 • minimum to 10PLN
 • czas oczekiwania na wypłatę max. 7dni
 • sposób wypłaty – polskie konta bankowe, PayPal, AlertPay

Uczestnictwo Premiowane(dodatkowe)

W PulsReklamy.pl dostępny jest status premiowanego VIP. Jest on przeznaczony bardziej dla reklamodawców niż dla tych, którzy chcieliby zwiększyć swoje zarobki w PulsReklamy.pl nie mając dużej ilości osób poleconych. Koszt VIPa to odpowiednio za:

 • 1 miesiąc – 12PLN
 • 3 miesiące – 40PLN
 • 6 miesięcy – 70PLN
 • 1 rok – 120PLN

W zamian otrzymujemy dodatkowe przywileje:

 • poleconych za darmo (każdy kto się zapisał bez polecenia do PulsReklamy.pl jest losowo przydzielany dla użytkownika VIP)
 • zniesienie minimum do wypłaty
 • e-mail o wartości 2gr z reklamą naszej strony lub linku polecającego innej firmy do wszystkich użytkowników – jednorazowo, przywilej nie dotyczy VIPa na okres miesiąca
 • e-mail o wartości 2gr z reklamą naszej strony lub linku polecającego innej firmy do wszystkich użytkowników – jeden co miesiąc
 • 1000 wejść o wartości 0.25gr. – co miesiąc
 • wszystkie poziomy poleconych zostają zwiększone o 2%!
 • promocyjne bonusy, gdy będą dostępne

Nasze wypłatypulsreklamy.pl

 

Administrator

Cześć! Podobnie jak Ty interesuję się zarabianiem przez internet. Mam nadzieję, że materiały jakie publikuję przydadzą się również Tobie. Wiedza na tym blogu jest za darmo - korzystaj z niej do woli!

27 thoughts to “PulsReklamy.pl – płaci już od 10PLN za odbieranie maili i klikanie w linki”

  1. jeśli chodzi o maile to zgadza się, częściej są w Polskim Centrum Reklamy i być może w innych programach AdnoX. Jednak z płatnymi linkami jest już znacznie inaczej. Chociaż mniejsza wartość za klik to jest ich o wiele więcej, co określoną ilość klików jest nagroda i dodatkowo ten miesięczne konkursy na aktywność z nagrodą 5PLN za 1 miejsce. Myślę, że wszystkie programy pampersa są równe, czego nie ma w jednym to jest w innym 🙂

 1. zgadza się, ponieważ AdnoX.pl, której właścicielem jest pampers głównie skupia się na sprzedaży mailingów a my je odbieramy, możemy również klikać w płatne linki i reklamować link PTP. We wszystkich firmach AdnoX zarabiamy praktycznie na tym samym

 2. Znawco – są podobne. Oferują dużą ilość reklam, wysokie stawki i pewne cotygodniowe wypłaty. Jeżeli takie podobieństwo Cię razi to zapraszam do innych polskich programów.

  1. to zależy od kilku współczynników… Zależy czy jesteś cierpliwy ku dążeniu do jakiegoś celu (wypłaty) i pomysłowość na polecanie programu. Łącząc ze sobą te 2 rzeczy to można zarobić. Ostatnio dostałem wypłatę lekko ponad 11zł z PulsReklamy 18 sierpnia, za parę minut wrzucę dowód bo zupełnie o nim zapomniałem…

 3. idz odsniez komu obejscie i w 1h zarobisz 10 a nie bedziesz w głupoty sie bawił jeden z drugim,ps pewnie ta wiad nie przejdziee,ciekaw za co?

 4. czy ja jako zajerestrowany uzytkownik musze cos placic od siebie? czy rejestruje sie i zarabiam dla siebie bez zadnych wkladow pienieznych z wlasnej kieszeni?

  1. Dominika,
   rejestracja jest zupełnie darmowa. Tyle ile zarobisz jest dla Ciebie(minimum musisz uzbierać 10PLN, aby móc zlecić wypłatę). Jeżeli program Ci się znudzi, w każdej chwili możesz konto usunąć(oczywiście bez opłat).

 5. Jeśli jestem nieaktywny to zarabiam z poleconych czy nie? Bo moi poleceni juz sporo zarobili a ja malo z nich dostałem. Proszę o odp.

  1. Paweł,
   kiedyś była taka zależność: aby zarabiać z poleconych trzeba wykazać minimum 50% aktywności. od ponad 1,5 roku już tego nie ma.

   Z poleconych na 1 poziomie otrzymujesz 15% od ich zarobku. Czyli jeżeli Twój poleconych zarobił 10zł, Ty powinieneś otrzymać 1,5zł, zakładając oczywiście, że znajduje się on na 1 poziomie.

   Z poleconych na 2 poziomie dostajesz 10%, a na 3 poziomie już tylko 5%.

 6. juz 32 oczekuje na wyplate.a jeszcze 123 w kolejce przede mną!!!!pytania do administracji pełzną na niczym.szajz i tyle ani grosza wiecej już dla nich nie kliknę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *