Pozycjonowanie w SeoPilot – podsumowanie miesiąca

3694 4
This entry is part 3 of 5 in the series Artykuły o SeoPilot

W tym artykule przedstawię efekty pierwszego miesiąca pozycjonowania jednego z moich blogów w firmie SeoPilot LTD. Około miesiąc temu pisałem w tym artykule, że otrzymałem bonus w wysokości 300zł na przetestowanie usług pozycjonowania przez tą firmę. Przypomnę, że wybrałem 3 frazy do pozycjonowania, ale po przemyśleniach dobrałem jeszcze jedną.

Przed rozpoczęciem usługi pozycjonowania sprawdziłem ręcznie wyniki w wyszukiwarce Google.pl, aby móc po zakończeniu usługi ocenić efekty. Poniżej przedstawiam moje wyniki: [table id=7 /]

Pozycjonowanie w SeoPilot

Należy wziąć pod uwagę stosunkowo niskie stawki na konkretne frazy, a dość przyzwoite efekty. Zakładając, że chcielibyśmy wypozycjonować naprawdę konkurencyjne frazy koszt zakupu linków przez system SeoPilot nie jest dość wysoki w porównaniu z efektami jakie można osiągnąć. Niestety jak każdy system ten również posiada kilka minusów m.in. taki, że musimy mu w pełni zaufać. Mianowicie system automatycznie dobiera nam linki. Moim zdaniem szkoda, że nie możemy wybrać stron, na których ma się wyświetlać nasz link. Jednak najważniejsze są efekty, a z tych jestem naprawdę zadowolony, więc warto zaufać. Odpowiednie pozycje jednego z moich blogów przekładają się na ruch z wyszukiwarek a inwestycja systematycznie jest zwracana z emisji reklam. To co mogę stwierdzić na dzień dzisiejszy to fakt, że na pewno jeszcze skorzystam z usług SeoPilot 🙂

A jak tam u Was efekty Drodzy Czytelnicy?

Series Navigation<< Dowody wypłat z SeoPilot.pl [~672zł]Zmiany w systemie SeoPilot >>
Total 2 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

4 komentarze w "Pozycjonowanie w SeoPilot – podsumowanie miesiąca"

  1. Zgadzam się, że pozycjonowanie z SeoPilot przynosi dobre efekty. Sprawdziłem osobiście, tylko problem z SWL jest taki, że trzeba to robić z głową. Pozycjonowanie w ten sposób wartościowej śweżej strony, przyniesie więcej szkody niż pożytku. Bo co będzie gdy kampania się skończy i mnóstwo linków razem z nią?

    • Przypuszczam, że Twoje pytanie jest retoryczne, ale pozwolę sobie odpowiedzieć 😉

      Ban, a w najlepszym wypadku filtr. Innej opcji nie widzę. Chyba, że podczas kiedy świeża strona była wysoko w wynikach zdążyła uzyskać sporo linków naturalnych. Jednak żeby tak się stało musi być merytorycznie bardzo ciekawa.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *