Banki Rachunki/konta

PayPal po polsku, rejestracja i obsługa tego darmowego konta bankowego

000057-paypal.gifPayPal to jeden z najpopularniejszych banków internetowych, które biorą aktywny udział w biznesie internetowym. Pełna funkcjonalność konta i obsługa w języku polskim sprawiły, że bank stał się bardzo popularny wśród polskich użytkowników. Otworzyło to z kolei nam wiele nowych możliwości zarobkowania. Programy, które wypłacają na konto w PayPal stały się dostępne dla Polaków. Chociażby większość surfbarów czy niektóre buxy i programy płacące za klikanie linków czy e-maili reklamowych.

Konto w banku internetowym PayPal jest darmowe. Numerem konta jest po prostu adres e-mail (możesz ich dodać więcej niż jeden).

Jakie funkcje daje konto w PayPal?

  • zapłata i otrzymywanie płatności od innych użytkowników PayPal (zapłata za aukcje na eBay, odbiór zarobionych pieniędzy w programach do zarabiania w internecie, kupowanie produktów i usług)
  • zapłata kartą kredytową
  • wypłata środków z konta PayPal na konta w polskich bankach (np. mBank, Inteligo, PKO BP, Pekao SA itd.)

Nie ma natomiast możliwości tzw. samodzielnego zasilenia swojego konta PayPal. Co akurat w zarabianiu przez internet ma niewielkie znaczenie, bo wiadomo, że zarabianie w internecie ma służyć przede wszystkim gromadzeniu pieniędzy a nie ich wydawaniu, szczególnie na początku.

[nice_link]Tak, chcę założyć darmowe konto w banku PayPal[/nice_link]

Kliknij odnośnik “Załóż konto już dziś”, wybierz rodzaj konta i wypełnij formularz rejestracyjny. Dale postępuj zgodnie z instrukcjami. Używaj tylko i wyłącznie prawdziwych danych, żeby nie mieć później problemu z wypłatą zarobionych na PayPal środków.

Jaka jest różnica między kontem osobistym a kontem specjalnym lub firmowym?

Posiadacze kont specjalnych i firmowych mogą korzystać z oferty usług specjalnych. Mają także możliwość przyjmowania nieograniczonej liczby płatności z kart kredytowych i debetowych oraz płatności PayPal za pośrednictwem witryny.

Konto osobiste upoważnia do przyjęcia ograniczonej liczby płatności z karty kredytowej w skali roku, przy czym od płatności naliczana jest opłata.

[singlepic=116,320,240,,center]

Warto zacząć od konta osobistego, gdyż potem w każdym momencie można je rozszerzyć “w górę”, czyli na specjalne lub firmowe. Gorzej jest z operacją odwrotną, czyli powrotem do konta podstawowego – osobistego.

Bank PayPal ma bardzo dobrze opracowany System Pomocy, gdzie warto zajrzeć w przypadku wątpliwości czy też pytań. Wszystko w języku polskim.

Przed pierwszą transakcją warto także zerknąć w Tabelę opłat.

PayPal po polsku, rejestracja i obsługa tego darmowego konta bankowego
Oceń ten artykuł

Ostatnia aktualizacja wpisu: