Opinie.pl opinie o panelu – zarabiaj na wypełnianiu ankiet – wypłaty już od 50 złotych

Opinie.pl to jeden z najstarszych i najlepiej płacących paneli do zarabiania na ankietach on-line. Poświadczyć o tym może specjalny wątek na forum, który został utworzony początkiem 2016 roku. Panel wypłaca każdemu, kto uzbiera minimum 10.000 punktów (równowartość 50 złotych). Dla niedowiarków założony jest również osobny temat, gdzie może sprawdzić wypłaty z panelu opinie.

Jak zacząć

Wbrew pozorom aby zarabiać z tym panelem, to wystarczy trochę chęci i dużo samozaparcia w systematycznym wypełnianiu ankiet. Piszę tak dlatego, że znam wiele osób, które po krótkim czasie odpuszczały zarabianie w tym panelu. Na początku jest mało ankiet ale z czasem się ich liczba zwiększa. Wszystko w dużej mierze zależy od tego jak jest uzupełniony profil (zainteresowania, wykonywany zawód, zarobki itp).

Rejestracja w opinie.pl

Jest ona bardzo prosta i szybka. Kliknij i zarejestruj się w poniższego przycisku, a ja podpowiem Ci parę wartych uwagi szczegółów.

W pierwszej kolejności wypełnij profil wg prawdziwych informacji. Będziesz otrzymywać sporo ankiet pod warunkiem, że na większość z udzielanych odpowiedzi będziesz odpowiadać zgodnie z prawdą.

Następnie potwierdź rejestrację w panelu opinie.pl poprzez wysłany do Ciebie link aktywacyjny. Bez tego nie otrzymasz ani jednej ankiety. Konto musi zostać potwierdzone.

Na sam koniec dopilnuj, aby konto było uzupełnione w 100%. Powinno wyglądać jak na poniższym obrazku:

opinie.pl - przykład uzupełnionego profilu
opinie.pl – poprawnie uzupełniony profil w panelu

Twój profil jest już gotowy. Loguj się codziennie aby otrzymywać sporą ilość wartościowych ankiet do wypełniania. Uwierz mi, że naprawdę warto!

Zarabiaj jeszcze więcej polecając ten panel innym znajomym i rodzinie!

Panel opinie.pl to nie tylko zarabianie na wypełnianiu własnych ankiet. Tutaj masz również szansę zarabiać na osobach, które zapiszą się z Twojego linku polecającego.

Jak tego dokonać? Bardzo prosto. Po zalogowaniu przejdź do zakładki ZAPROŚ ZNAJOMEGO klikając w przycisk ZAPROŚ. Następnie będziesz mieć kilka opcji zapraszania swoich znajomych. Wybierz ten ostatni LINK a następnie wyślij do znajomych.

Ile można na tym zarobić? Poniżej screen ile zarabiają osoby na samym polecaniu panelu ankietowego opinie.pl opinie:

zarobki z poleconych opinie.pl

Wiesz już, że 10.000 pkt to 50 złotych. Zatem najlepsza osoba w ciągu 3 miesięcy zarobiła na samych poleconych 2 990 złotych!!! Warto polecać ten program znajomym i rodzinie. Z czasem nic nie będziesz musieć wypełniać a kasa będzie się nabijać.

 

Author:

Cześć! Podobnie jak Ty interesuję się zarabianiem przez internet. Mam nadzieję, że materiały jakie publikuję przydadzą się również Tobie. Wiedza na tym blogu jest za darmo - korzystaj z niej do woli!

3 thoughts on “Opinie.pl opinie o panelu – zarabiaj na wypełnianiu ankiet – wypłaty już od 50 złotych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *