Neteller, często błędnie nazywany netteller lub netteler, od paru lat bardzo dobrze rozpowszechniony jest na stronach oferujących zakłady bukmacherskie, kasyna i poker room’y. Od ponad miesiąca trwają przygotowywania do wprowadzenia płatności Neteller w firmie NeoBux, która każdemu kto interesuje się zarabianiem przez internet nie jest obca. Wypłaty z NeoBux sięgają już ponad 11mln dolarów! Wypłacając z konta NeoBux do banku internetowego Neteller, będziesz mógł od razu pójść do bankomatu i wypłacić środki w gotówce dzięki karcie bankomatowej MasterCard, którą otrzymasz od Neteller zupełnie za darmo. Moim zdaniem to świetna sprawa! Nie będzie trzeba czekać po tydzień czasu na przelew z AlertPay czy PayPal na rachunek bankowy.

Trochę teorii…

Neteller to bank internetowy, w którym można przechowywać pieniążki w celu szybkich wpłat i wypłat z portali bukmacherskich, kasyn, poker room’ów, a także w niedalekiej przyszłości większości firm do zarabiania przez internet. Formę płatności Neteller coraz częściej można spotykać w sklepach internetowych. Neteller istnieje od 1999 roku i jest produktem brytyjskiej firmy Neovia Financial PLC. Jako jedyny z dominującej piątki internetowych banków (PayPal, AlertPay, MoneyBookers i e-Gold) wydaje za darmo karty bankomatowe MasterCard. Neteller akceptuje użytkowników z ponad 160 krajów, w tym Polskę. W 2004 roku obroty tego banku wyniosły 3,4 miliarda dolarów.

Co daje mi konto w Neteller?

  1. wiarygodność i bezpieczeństwo natychmiastowych przelewów zagranicznych
  2. możliwość grania u wielu zagranicznych bukmacherów
  3. możliwość grania w pokera
  4. natychmiastowe wpłaty i wypłaty z NeoBux’a, a w przyszłości zapewne z innych firm do zarabiania przez internet
  5. możliwość zapłaty w sklepach internetowych
  6. możliwość otrzymania karty bankomatowej MasterCard za darmo
  7. bonus 10% od pierwszej wpłaty na konto w Neteller aż do 25.00 PLN!

W kolejnym artykule opiszę proces rejestracji w Neteller, napiszę jak przebiega weryfikacja i pokażę ci screen mojej karty bankomatowej MasterCard, którą otrzymałem od Neteller 3 dni po zamówieniu.