Programy partnerskie Zarabianie Zarabianie na blogu

Money2Money, czyli program afiliacyjny z konkurencyjnymi stawkami

Jeden z najstarszych programów afiliacyjnych w polskim internecie – Money2Money (Grupa Money.pl) właśnie uprościł sposób rejestracji. Wszystkie formalności można od teraz załatwić on-line. W najbliższym czasie w programie pojawią się nowe narzędzia do polecania produktów, a tymczasem Money2Money proponuje bardzo konkurencyjne stawki prowizyjne.

Money2Money – jak działa ten program?

Na rynku jest od blisko 10 lat. Pozwala zarabiać swoim uczestnikom na polecaniu głównie produktów i usług finansowych, ale jego asortyment stale się powiększa. Od początku istnienia kładzie nacisk na to, by stawki prowizyjne były konkurencyjne. W M2M, bo tak w skrócie program jest określany, najskuteczniejsi afilianci zarabiają nawet 140 000 miesięcznie.

Jak przystąpić do programu?

Rejestracja w programie jest prosta. Wystarczy wejść na: http://www.money2money.com.pl/, wypełnić formularz i poczekać na weryfikację zgłoszenia (zajmuje one maksymalnie 2 dni robocze, ale zazwyczaj odbywa się od ręki). Każdy nowy afiliant otrzymuje informacje i gotowe narzędzia umożliwiające promowanie dostępnych w M2M produktów: finansowych, telekomunikacyjnych, elektronicznych. Jeśli przystępujący nie posiada swojej strony, M2M oferuje gotowe szablony, które umożliwią rozpoczęcie polecania. Poza tym każdy uczestnik M2M ma do dyspozycji indywidualny panel wydawcy, w którym może na bieżąco sprawdzać swoje wyniki finansowe oraz każdą akcję, którą jego klienci z polecanymi produktami wykonują.

Ile naprawdę można zarobić?

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest głównie od zaangażowania polecającego. O rekordziście (140 tys./miesiąc) już była mowa, ale warto dodać, że nie są to odosobnione wyniki. Próg 100 tys. na miesiąc w programie był przekraczany wielokrotnie. Pomijając już nawet takie bajońskie sumy, wielu partnerów w ciągu miesiąca zarabia w okolicach 10 tys., a informacje o rekordzistach z danego okresu można zawsze znaleźć na stronie: http://www.money2money.com.pl/ile-moge-zarobic

W M2M zarabia się głównie na: wysyłaniu przez klientów afilianta wniosku do instytucji finansowych, sprzedaży produktów i usług instytucji partnerskich, poleceniu programu nowym Użytkownikom (member get member).
Prowizje naliczane są w różnych modelach: CPL, CPA, CPS i hybrydowych uzależnionych od rodzaju produktu..

Money2Money nieustannie zaprasza nowych afiliantów: http://www.money2money.com.pl.
Najświeższe informacje związane z funkcjonowaniem programu można zawsze znaleźć na FB M2M: https://www.facebook.com/pages/Money2Money/241555656012219.

Money2Money, czyli program afiliacyjny z konkurencyjnymi stawkami
5 (100%) 1 vote

Ostatnia aktualizacja wpisu: