Money2Money (M2M), czyli program afiliacyjny z konkurencyjnymi stawkami

Jeden z najstarszych programów afiliacyjnych w polskim internecie – Money2Money (Grupa Money.pl) właśnie uprościł sposób rejestracji. Wszystkie formalności można od teraz załatwić on-line. W najbliższym czasie w programie pojawią się nowe narzędzia do polecania produktów, a tymczasem Money2Money proponuje bardzo konkurencyjne stawki prowizyjne.

Money2Money – jak działa ten program?

Na rynku jest od blisko 10 lat. Pozwala zarabiać swoim uczestnikom na polecaniu głównie produktów i usług finansowych, ale jego asortyment stale się powiększa. Od początku istnienia kładzie nacisk na to, by stawki prowizyjne były konkurencyjne. W M2M, bo tak w skrócie program jest określany, najskuteczniejsi afilianci zarabiają nawet 14 000 miesięcznie.

Jak przystąpić do programu?

Rejestracja w programie jest prosta. Wystarczy wejść na ich stronę money2money, wypełnić formularz i poczekać na weryfikację zgłoszenia (zajmuje one maksymalnie 2 dni robocze, ale zazwyczaj odbywa się od ręki). Każdy nowy partner otrzymuje informacje i gotowe narzędzia umożliwiające promowanie dostępnych w M2M produktów: finansowych, telekomunikacyjnych, elektronicznych. Jeśli przystępujący nie posiada swojej strony, M2M oferuje gotowe szablony, które umożliwią rozpoczęcie polecania. Poza tym każdy uczestnik M2M ma do dyspozycji indywidualny panel wydawcy, w którym może na bieżąco sprawdzać swoje wyniki finansowe oraz każdą akcję, którą jego klienci z polecanymi produktami wykonują.

Ile naprawdę można zarobić?

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest głównie od zaangażowania polecającego. O rekordziście (140 tys./miesiąc) już była mowa, ale warto dodać, że nie są to odosobnione wyniki. Próg 100 tys. na miesiąc w programie był przekraczany wielokrotnie. Pomijając już nawet takie bajońskie sumy, wielu partnerów w ciągu miesiąca zarabia w okolicach 10 tys., a informacje o rekordzistach z danego okresu można zawsze znaleźć na ich stronie.

W M2M zarabia się głównie na: wysyłaniu przez klientów affilianta wniosku do instytucji finansowych, sprzedaży produktów i usług instytucji partnerskich, poleceniu programu nowym Użytkownikom (member get member). Prowizje naliczane są w różnych modelach: CPL, CPA, CPS i hybrydowych uzależnionych od rodzaju produktu..

Najświeższe informacje związane z funkcjonowaniem programu można zawsze znaleźć na ich firmowym profilu Facebook: https://pl-pl.facebook.com/ppm2m/

2

Author:

Cześć! Podobnie jak Ty interesuję się zarabianiem przez internet. Mam nadzieję, że materiały jakie publikuję przydadzą się również Tobie. Wiedza na tym blogu jest za darmo - korzystaj z niej do woli!

5 thoughts on “Money2Money (M2M), czyli program afiliacyjny z konkurencyjnymi stawkami”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *