MailerLite – opinie o prostym, tanim i intuicyjnym narzędziu do rozsyłki mailingu bez limitu wiadomości

MailerLite to moje ulubione narzędzie do zarządzania mailingiem i rozsyłki newsletterów. Jego budowa oraz łatwość obsługi przypadła mi bardzo do gustu. Również darmowe konto do 1000 subskrybentów zasługuje na wyróżnienie. Dzięki temu nie muszę nic płacić za jego używanie, do póki nie przekroczę tej liczby. A po jej przekroczeniu, większość list mailingowych potrafi na tyle zarobić aby pokryć koszty utrzymania narzędzia do mailingu. W tym przypadku również stosunkowo taniego MailerLite.

Później nie jest też najgorzej. Koszt utrzymania bazy mailingowej jest bardzo niski w porównaniu z innymi tego typu usługami. W dodatku brak tutaj limitów wysyłki maili. Możemy wysłać nawet 100 mailingów dziennie do dowolnej liczby odbiorców. Super sprawa! Zdecydowanie polecam osobom, które mają sklepy czy sprzedają dużo towarów i usług.

 

Jak zacząć pracę z MailerLite?

Najpierw musisz się zarejestrować na mailerlite.com. Wypełnij dokładnie formularz i uzupełnij o swoje dane. Następnie dodaj swoją stronę internetową i ją zweryfikuj w systemie. Jeśli nie posiadasz własnej domeny, to używanie narzędzia od MailerLite będzie niemożliwe. Nie da się tego przeskoczyć. Musisz posiadać własną stronę internetową, bloga lub forum.

 

Dostępne narzędzia

MailerLite oferuje sporo różnych i przydatnych narzędzi, które pomagają w pozyskiwaniu i tworzeniu list mailingowych oraz rozsyłki e-mail. Po założeniu konta i jego konfiguracji, możesz przejść bezpośrednio do stworzenia landing page’a, zapisu na listę mailingową poprzez okno popup lub zwykłego formularza.

Wiele rzeczy można stworzyć przy pomocy wbudowanego edytora typu drag&drop. Począwszy od pięknego maila a skończywszy na tworzeniu dobrze konwertujących landing page’y.

Ponadto narzędzie umożliwia personalizowanie mailingów. Automation w praktyce oznacz tyle, iż odpowiednio skonfigurowana lista mailingowa i e-mail, trafią do każdego z odbiorców w taki sposób, iż będą myśleć, że e-mail został wysłany specjalnie tylko i wyłącznie do nich. Pozwala to na zwiększenie konwersji nawet o kilkadziesiąt procent! Pozwala również na ustalanie, kiedy dany e-mail oraz po spełnieniu jakich kryterium  trafi do kolejnego odbiorcy.

 

MailerLite opinie

Mam dwóch znajomych, którzy też zarządzają swoimi stronami www. Każdy z nich używa właśnie MailerLite (z mojego polecenia). I każdy z nich mi powiedział, że nie zamieniłby tego narzędzia na żadne inne. A przetestowali ich już trochę. Ja również. Szukając informacji w necie, nie trafiłem na żadne negatywne opinie na temat mailerlite. Chyba nie istnieją takie 🙂 A to dobry znak.

 

Zakończenie

W mojej opinii nie ma drugiego takiego prostego i pięknego narzędzia do mailingu. Oczywiście istnieją inne z wieloma dodatkowymi opcjami, ale to mi w zupełności wystarcza. Dla mnie narzędzie do newsletterów ma zbierać maile i dawać możliwość szybkiej i prostej ich rozsyłki. A do póki nie przekroczę 1000 subskrybentów, to nie zapłacę za nie ani grosza 🙂 Super sprawa!

 

Author:

Cześć! Podobnie jak Ty interesuję się zarabianiem przez internet. Mam nadzieję, że materiały jakie publikuję przydadzą się również Tobie. Wiedza na tym blogu jest za darmo - korzystaj z niej do woli!

3 thoughts on “MailerLite – opinie o prostym, tanim i intuicyjnym narzędziu do rozsyłki mailingu bez limitu wiadomości”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *