Płatne maile i linki Wypłacają

LogiPTC.com – innowacyjny system płatnych linków

Na program LogiPTC.com trafiłem dość przypadkowo odwiedzając zagraniczne fora o zarabianiu w internecie, a przez kolejne kilka miesięcy zwlekałem z zapisem. Do LogiPTC.com postanowiłem zarejestrować się około 2 tygodnie temu, kiedy przeczytałem dużo pozytywnych opinii o tym programie i zobaczyłem wiele dowodów wypłat. To co wyróżnia LogiPTC to fakt, że zarabiając w nim bez poleconych możesz uzbierać nawet $0.30 dziennie! Przez te dwa tygodnie nie przykładając się, samotnie klikając zarobiłem ponad $2.5!
[nice_info]Podstawowe informacje
ilość linków: 20-50 dziennie
za klik: $0.005-$0.02
minimum do wypłaty: $5
sposób wypłaty: PayPal
system poleconych: 1 poziom – 10%[/nice_info]

LogiPTC.com istnieje od 14 stycznia 2010 roku, a jego właścicielem jest David Anderson. Program pochodzi z USA.

Rejestruję się i zaczynam zarabianie

Na czym polega zarabianie?

W LogiPTC głównie zarabiasz klikając w linki. W odróżnieniu od innych programów PTC(Paid To Click) tutaj panuje zupełnie inne zasada, dzięki której możesz zarobić samemu nawet około 30 centów dziennie. W LogiPTC nie ma określonej liczby klików na 24 godziny tak jak w tradycyjnych firmach. Tutaj nowe linki pojawiają się średnio co kilkanaście minut, w nieokreślonej ilości na dobę. Aby nie było tak trudno i żeby nie polować na linki udostępniony jest przez LogiPTC specjalny toolbar(pasek do przeglądarki) informujący o zmianach na stronie, czyli o dostępnych linkach. Za każdy klik możesz otrzymać nawet $0.02.

Rejestracja

W LogiPTC rejestracja jest uproszczona do niezbędnego minimum. Aby zarejestrować się kliknij w ten link, i wybierz zakładkę “Sign up”. Następnie wypełnij formularz według poniższego wzoru:
[singlepic=484,190,250,,center]
Klikając “submit” potwierdzasz swoją rejestrację. Na Twój adres e-mail przychodzi e-mail z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego, aby Twoje konto było gotowe do zarabiania.

Instalacja toolbara LogiPTC

LogiPTC Toolbar – to niewielki pasek informujący o dostępnych linkach na stronie. U mnie wygląda tak:
[singlepic=486,500,250,,center]

Aby pobrać Toolbar zaloguj się na konto a następnie kliknij w ten link, który przeniesie Cię na stronę pobierania LogiPTC. Pobierz Toolbar klikając “Free Download” na samym dole strony:
[singlepic=479,200,250,,center][nice_warning]Do korzystania z LogiPTC Toolbar polecam przeglądarkę Mozilla Firefox.[/nice_warning]

Po instalacji wtyczki do przeglądarki przy pierwszym uruchomieniu pojawi Ci się komunikat ze screenu poniżej.

[singlepic=480,280,250,,center]

Odznacz wszystkie dodatki, ponieważ są one zbędne i kliknij “Finish”. Teraz pozostaje czekać Ci na dostępne linki. Średnio dodawane są 1-3 razy w ciągu godziny.

Zarabianie

O dostępnych linkach będziesz informowany jak na screenie poniżej:[singlepic=483,150,250,,center]

Jeżeli nie będzie dostępnych linków do wyklikania, Twój plugin będzie wyglądał w ten sposób:[singlepic=485,150,250,,center]

Warto zaznaczyć, że wyróżniamy dwa rodzaje linków:

  1. Pierwszy z  nich polega na wejściu na stronę i spędzenie na niej minimum 10 sekund. Te linki najczęściej są warte $0.005 i wyglądają następująco: [singlepic=477,300,250,,center]
  2. Drugi rodzaj linków, które są warte od $0.01-$0.02 polegają dodatkowo na znalezieniu i kliknięciu w baner lub link(np. Google Adsense) na reklamowanej stronie. UWAGA! System jest bardzo czujny, jeżeli nie zrobisz tego otrzymasz ostrzeżenie. Po kilku ostrzeżeniach Twoje konto może zostać usunięte a zarobki Ci przepadną, więc jak w każdej firmie uczciwość popłaca 🙂 Tak wygląda drugi rodzaj linka: [singlepic=481,300,250,,center]

Krótka nawigacja po LogiPTC

Poniższe linki dostępne są tylko po zalogowaniu na konto:

System poleconych

W LogiPTC.com możesz zdobyć nieograniczoną ilość poleconych. Od ich zarobków będziesz dożywotnio otrzymywał 10%. Swój link polecający możesz znaleźć po zalogowaniu na konto w dziale “My Account” —> “Click Here to View Your Referral Links / Banners.“. Więcej informacji o poleconych znajdziesz w tym artykule.

Wypłata

Po uzbieraniu minimum $5.00 możesz zlecić wypłatę na konto PayPal. Wypłata realizowana jest do 7 dni roboczych. W rzeczywistości dochodzi nawet w 24 godziny.

Nasze wypłaty

[nggallery id=93]

Jeżeli masz jakieś pytania lub czujesz, że czegoś nie wiesz zadaj je pod artykułem. Służę pomocą 🙂

LogiPTC.com – innowacyjny system płatnych linków
Oceń ten artykuł

Ostatnia aktualizacja wpisu: