JmGold.com – stała comiesięczna wypłata bez wychodzenia z domu

5500 51
Ocena programu
Wypłacalność
0 Nie wypłaca!

Program znajduje się na liście SCAM. Aktualnie nie wypłaca albo nie istnieje. Nie rejestruj się w nim!

Scam, oszust – program nie wypłaca. Problemy z procesorami płatności AlertPay i PayPal.

JmGold.com – powstał na przełomie 2009/2010 roku. JmGold.com to nie jest kolejny bux, to innowacyjny program, w którym klikasz w linki (około 8-10 linków dziennie), które zamieniane są na sztabki złota lub srebra. Każda sztabka daje Ci stałą, comiesięczną wypłatę w programie: złota – $10, srebrna – $5. Jeśli chodzi aktualne statystyki to przez ostatnie 3 miesiące zarejestrowało się prawie 23 tysiące internautów, zostało im wypłacone ponad $9000. Dodatkowy smaczkiem jest nieograniczona ilość sztabek, podobnie jak Twoja comiesięczna wypłata z JmGold.com.
[tip]Podstawowe informacje
– darmowe uczestnictwo
– 1000 wyklikanych reklam – 1 srebrna sztabka
– 50 osób poleconych – 1 srebrna sztabka
– wypłaty od $5
– możliwość kupna sztabek: srebrna – $25, złota – $50
Zarobki
1. Użytkownik Standard(darmowe uczestnictwo):
– z 1 srebrną sztabką – dochód $5 miesięcznie
– z 1 złotą sztabką – dochód $10 miesięcznie
2. Użytkownik Honor(koszt $150 za 2 lata)
– z 1 srebrną sztabką – dochód $7.5 miesięcznie
– z 1 złotą sztabką – dochód $15 miesięcznie
Wypłaty
-minimum $5.00
-realizowane w ciągu 10 dni na konto w PayPal lub AlertPay
[/tip] Zaczynam zarabianie w JM&gold

Rejestracja

Aby zarejestrować się w JmGold.com kliknij w powyższy baner i wypełnij formularz według poniższego schematu:

Klikając pusty kwadracik obok napisu „Accept Terms of the contract” akceptujesz regulamin JmGold.com. Pamiętaj, za uczestnictwo w programie nic nie płacisz. Potwierdzasz swoją rejestrację klikając „Send”.

Zarabianie

Na uzbieranie pierwszej i każdej następnej co miesięcznej wypłaty są 3 sposoby:

 1. codzienne klikanie w linki. Linki znajdują się w dziale „Publicity”. Linki możesz klikać pojedynczo, a reklamowaną stronę możesz zamknąć dopiero wtedy, gdy zkończy się odliczanie 30 sekund w lewym górnym rogu. Otrzymujesz premię za każde kliknięcie w link raz na 24 godziny. 1000 wyklikanych linków to stała wypłata $5.00 co miesiąc.
 2. polecanie programu znajomym za pomocą specjalnego linku i banerów zamieszczonych w dziale „Banners” dostępnym po zalogowaniu. 50 poleconych to jedna srebrna sztabka, czyli dochód $5.00 miesięcznie. Więcej na temat poleconych i sposobu polecania możesz przeczytać w tym artykule.
 3. Zakup sztabek, które przy koncie standard zwracają się po 5 miesiącach. Ich koszt to odpowiednio: srebrna – $25(co miesiąc wypłata większa o $5.00); złota – 50$ (co miesiąc wypłata większa o $10.00)

Nasze Wypłaty

Najczęstsze pytania i odpowiedzi o JmGold.com

Co to jest JmGold.com?
– JmGold.com to innowacyjny serwis, w którym otrzymujesz stały co miesięczny zarobek. Im więcej posiadasz srebrnych i złotych sztabek tym więcej zarobisz.
W jaki sposób zdobywam sztabki?

 • każde 1000 wyklikanych reklam to 1 srebrna sztabka
 • każde 50 poleconych to 1 srebrna sztabka
 • kupując za pomocą PayPal lub AlertPay srebrną sztabkę w cenie $25, a złotą w cenie $50

Czy jest limit posiadanych sztabek?
– Możesz mieć dowolną liczbę sztabek, jednak jednorazowo możesz kupić maksymalnie 10 sztabek.
Kiedy statystyki są aktualizowane?
– Każdego 30 dnia każdego miesiąca, konto zostanie automatycznie zaktualizowane, obliczając dochód z twoich sztabek.
Ile można zarabiać?

 • 1 srebrna sztabka – 5$ miesięcznie
 • 1 złota sztabka – 10$ miesięcznie
 • 5 srebrnych sztabek – 25$ miesięcznie
 • 2 złote i 2 srebrne sztabki – 30$ miesięcznie
 • 5 złotych sztabek – 50$ miesięcznie

Czy mogę posiadać więcej niż jedno konto?
– W JmGold.com możesz posiadać tylko jedno konto.

Pytania będę w miarę czasu aktualizował i dodawał nowe. Jeżeli masz swoje pytanie, którego nie ma powyżej, możesz je zadać w komentarzu pod artykułem. Z chęcią odpow

Total 0 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

51 komentarzy w "JmGold.com – stała comiesięczna wypłata bez wychodzenia z domu"

 1. Dagmara

  czytałam gdzieś, że standardowy uczestnik może mieć tylko 100 poleconych czyli uzyskać tylko 2 srebrne sztabki z poleconych. dopiero po zapłaceniu 150$ otrzymuje się status honorowego członka i limitu poleconych nie ma. to w takim razie nie opłaca się zbytnio szukać poleconych bo tylko stu będzie zaliczonych, a gdzie reszta jeśli znajdę wiecej?
  co do płatności to nie są one automatyczne tak jak piszesz powyżej.

  • tak, zgadza się. Nie są automatyczne wypłaty. Napisałem informację: „-realizowane w ciągu 10 dni na konto w PayPal lub AlertPay”. Niestety powyżej zapomniałem zmienić inne zdanie na ten temat. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Jeśli chodzi o limit poleconych postaram się dowiedzieć na ten temat. Dagmara, uwierz mi, że znalezienie 100 poleconych nie odbywa się w kilka dni. Jeżeli istnieje taki limit 100 poleconych to po jego osiągnięciu kolejni nie będą doliczani na Twoje konto w JmGold.com. Zaraz wyślę w tej sprawie ticket do JmGold i będzie wszystko jasne 🙂 . Oczywiście o odpowiedzi na niego poinformuję.

  • czytałam gdzieś, że standardowy uczestnik może mieć tylko 100 poleconych czyli uzyskać tylko 2 srebrne sztabki z poleconych. dopiero po zapłaceniu 150$ otrzymuje się status honorowego członka i limitu poleconych nie ma. to w takim razie nie opłaca się zbytnio szukać poleconych bo tylko stu będzie zaliczonych, a gdzie reszta jeśli znajdę wiecej?
   co do płatności to nie są one automatyczne tak jak piszesz powyżej.

   Support udzielił już mi odpowiedzi. Okazuje się, że użytkownik standard może mieć max. 100 poleconych, co daje 2 srebrne sztabki – czyli $10 miesięcznie.

 2. Krzysiek

  Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Czyli wypłaty jednak nie są robione automatycznie co miesiąc? Muszę je zlecać sam?

  • Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Czyli wypłaty jednak nie są robione automatycznie co miesiąc? Muszę je zlecać sam?

   Jeżeli masz sztabkę srebrną lub złotą to co miesiąc automatycznie odpowiednio do Twojego konta doliczane są pieniążki. Po zleceniu przez Ciebie wypłaty na konto otrzymasz pieniążki w ciągu 7-9 dni. Jeżeli potrzebujesz mogę napisac Ci instrukcję jak zlecić wypłatę z JmGold.com

  • wyklikałam wszystkie linki.. balance 0$
   dlaczego nie nalicza kasy?:|

   Ponieważ kasa naliczana jest co miesiąc za posiadaną ilość sztabek, odpowiednio za srebrną $5, za złotą $10.

   Aby posiadać 1 srebrną sztabkę możesz:
   – polecić JmGold 50 osobom
   – wyklikać 1000 linków
   – albo po prostu ją zakupić za $25, z prostego rachunku wynika, że inwestycja zwraca Ci się po 5 miesiącach

 3. ktos

  Witam!
  Przed chwilą zdobyłem swojego 53 poleconego ale sztabka nie zostałę naliczona do mojego konta. Dlaczego?

  • Krzysiek,
   na początek oczywiście logujesz się na konto w jmgold.com. Następnie klikasz na zakładkę na niebieskim tle „Request Payment”. Na tej podstronie zlecasz wypłatę na konto PayPal lub AlertPay. Oczywiście jeżeli posiadasz minimum $5. W innym przypadku przyciski potrzebne do zlecenia wypłaty są nieaktywne.

  • Gdzie widać liczbę wyklikanych reklam ?

   Liczbę wyklikanych reklam w jmgold.com możesz sprawdzić zaraz po zalogowaniu: „Total clicks on ads: 244”

  • Ktoś wie co się dzieje z jmgold? Pojawiają się komunikaty, że strona stwarza zagrożenie.

   U mnie dopiero dziś zaczął taki komunikat wyskakiwać. Poczekajmy, myślę, że naprawią to. Dwa dni temu otrzymałem od JmGold.com wypłatę 5$ w kilkanaście minut po zleceniu, czyli wtedy kiedy u Ciebie już pojawiały się te komunikaty.

   ps. podobnie było przez kilka dni z Cashium.net i wszystko wróciło od normy, ale nie porównuję tych dwóch serwisów.

  • mam 100 poleconych od kilku dni a naliczyli mi tylko 1 srebrną sztabkę, dlaczego?

   być może potrzebujesz jeszcze jednego dla potwierdzenia zdobycia tych 100 poleconych. Jeżeli to nie pomoże radze skontaktować się z supportem. Jeżeli nie znasz za dobrze języka angielskiego to napisz. Pomogę Ci na pisać wiadomość 🙂

  • Witam.
   Jak kupic te sztabki./slabo znam angielski/

   Logujesz się na konto, po zalogowaniu w dolnej belce nawigacyjnej masz opcję „pay Bars”. Klikasz i wybierasz ile sztuk, później jaki rodzaj (srebrna czy złota). Na końcu klikasz „Pay now” i dokonujesz płatności.

  • Powinna zostać dodana automatycznie. Jeżeli tak by się nie stało poczekaj 48h. Po tym czasie możesz śmiało pisać do supportu w tej sprawie, jeśli nadal nie będziesz widział swojej sztabki na koncie.

  • sprawdziłem dokładnie i już wiem w czym problem. Okazuje się, że JmGold.com tymczasowo usunął możliwość płacenia za pomocą systemu PayPal za sztabki. Także niestety nic nie zrobimy w takiej sytuacji. Pozostaje Ci tylko AlertPay.

 4. Kamil N.

  Hejka, trochę poszperałem i znalazłem odpowiedź admina na te problemy z PAYPAL. Otóż PayPal prawdopodobnie myśli, że oni sprzedają PRAWDZIWE sztabki złota za 5$ XDD. Nawet się nie pofatygowali żeby to sprawdzić na stronie jmgolda. Jedyne co mnie teraz martwi to to, że na stronie whois.com strona wygasa we wrześniu. Co prawda Admin2 odpowiedział coś w stylu „jak każda strona biznesowa może być w każdej chwili przedłużony czas okupowania tego adresu” ale jak było tak jest dalej. Nie wiem co oni z tym zrobią. Oby nie zamknęli tej strony bo już się wkręciłem w to klikanie XD. Jak ktoś będzie miał newsy to proszę o podesłanie tego tutaj. Z góry dzięki

 5. Kamil N.,
  aktualnie nie przyznawane są premie za posiadane sztabki…

  Marian,
  Reklamy się naliczają, za kliki w reklamy nie otrzymujesz od razu $$$. Musisz wyklikać 1000 reklam, aby otrzymać 1 srebrną sztabkę co daje 5$ miesięcznie. Na razie trzeba przeczekać czy w ogóle JmGold rozwiąże sprawę z PayPal.

 6. Marcin

  Hej, mam pytanie czy można jakoś sprawdzić ile razy się już kliknęło i ile jeszcze brakuje klików do otrzymania sztabki?

  • Hej, mam pytanie czy można jakoś sprawdzić ile razy się już kliknęło i ile jeszcze brakuje klików do otrzymania sztabki?

   Tak, można to sprawdzić, ale myślę, że nie ma to większego znaczenia, ponieważ Jmgold to SCAM, czyli nie wypłaca zarobionych pieniążków.

 7. momek

  wlasnie zdobylem 50 refow ale sztabki mi nie dodalo:/( w tym glownym panelu)
  znalazlem ja jednak gdzie indziej:
  w zakladce purchease history

  Hour and date Product Price Status

  2010-07-06 22:39:56 1 Silver bullion 25 $ Awaiting confirmation

  przetlumaczylem sobie te Awaiting confirmation na polski i wyszlo „W oczekiwaniu na potwierdzenie” jak mam to potwierdzic??

 8. momek

  w zakladce purchase history mam 1 srebrna sztabke ale zaraz za nia pisze cos takiego:Awaiting confirmation

  czyli ze musze jakos to aktywowac wie ktos jak to zrobic??

 9. tomek

  zdobylem 50 refow i nie mam sztabki:/
  w purchase history pisze cos o tej sztabce ze jest awaiting confirmation

  kiedy dostane te sztabke tak jak powinnem ja miec??

  • tomek i momek,
   W związku z blokadą kont JmGold przez PayPal i AlertPay wypłaty zostały wstrzymane, jak również otrzymywanie sztabek. Program można śmiało zaliczyć do SCAM’ów – oszuści, nie wypłacają.

 10. tomek

  nie dostalem srebrnej sztabki za 50 refow:/
  w purchase history jest ona ale pisze awayiting confirmation czy cos takiego
  kiedy mi zaliczy te sztabke??

 11. Pingback: Zestawienie wypłat z firm mailingowych [10.2009-7.2010] i trochę aktualności | Zarabianie24.net

 12. Mam pytanie
  Jeżeli zdobędę 50 poleconych to nalicza mi 1 srebrna sztabkę. To za tą jedną sztabkę będe dostawał te 5$ przez jaki okres czasu. To samo sie tyczy zakupu sztabki ta sztabka będzie namnie pracować do końca życia?

 13. Tadzik

  To jednak było zbyt kolorowe. Mam jeszcze pytanie do Cb Kamil. Czy wszystkie programy do zarabiania w internecie płacą „za mnie” podatek dochodowy czy będę musiał się jeszcze dodatkowo rozliczyć z państwem. Jak mogę odróżnić, które płacą, a które nie?

  • Tadzik, nie wszystkie programy płacą za Ciebie podatek. Programy, które są zarejestrowane za granicą nie podlegają pod prawo naszego kraju. Programy mailingowe, które są zarejestrowane w naszym kraju płacą podatek zryczałtowany. Natomiast programy partnerskie, czy sieci afiliacyjne zarejestrowane w naszym kraju przysyłają nam co roku PIT. Zazwyczaj próg wypłaty wynosi minimum 200zł, tak jak w przypadku NetSales.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *