Zaczynamy

Zarabianie przez internet to świetna sprawa. Wiele osób zadaje sobie pytania: „Jak zarobić przez internet?„, „Od czego zacząć zarabianie?”. Poprzez formularz kontaktowych otrzymuję wiele takich zapytań. Fakt! Macie rację 🙂 na moim blogu jest wiele artykułów opisujących programy zarobkowe, konta bankowe, ale nie ma w jednym miejscu skupionej całej wiedzy jak krok po kroku rozpocząć zarabianie. A ta wiedza, którą postaram się przekazać w tym poradniku na pewno przyda się początkującym osobom.

Odpowiednie nastawienie do zarabiania

To ważne. Większe zarobki nie przychodzą dość szybko. Musisz odpowiednio nastawić się do zarabiania poprzez cierpliwe dążenie do celu. Duże serwisy internetowe też nie od razu zdobyły popularność, potrzebowały czasu i dużo pracy. To co odróżnia zarabianie przez internet od normalnej etatowej pracy to fakt, że tutaj nie wiesz ile zarobisz. Dużo zależy od Ciebie samego.

Wybór konta bankowego – Krok 1

Do zarabiania w internecie potrzebną będą Ci dwa najczęściej używane konta internetowe PayPal i AlertPay. To z nich będziesz mógł swobodnie wypłacić pieniążki na rachunek bankowy. Z rachunków bankowych zdecydowanie polecam konto bankowe w Volkswagen Banku:

Wybór sposobu zarabiania – Krok 2

Zarabianie przez internet dzieli się na 2 sposoby w zależności od wielkości zarobków.
Pierwszy sposób uznałbym za dorywczy – próbę dorobienia sobie do kieszonkowego. Tym zajęciem jest oczywiście odbieranie płatnych maili, klikanie w linki oraz surfbary. Taka praca w zależności od poświęcanego czasu i skuteczności polecania programów znajomym to około 30zł – 50zł miesięcznie wzwyż.
Drugi sposób bardziej poważniejszy to zarabianie za pomocą programów partnerskich dostępnych w sieciach afiliacyjnych. Skuteczne polecenia kont bankowych, zapraszanie znajomych do konkursów za pomocą własnej strony www może o wiele bardziej spotęgować wasze zarobki. Doskonale odzwierciedlają to opublikowane moje dowody wypłat. Przeciwieństwie do sposobu pierwszego, gdzie sprowadzamy się wręcz do „nic nie robienia ;)”, tutaj musimy wykazać się kreatywnością i pomysłem na promowanie produktów, czy różnych konkursów. To od Ciebie zależy ile zarobisz. Najlepsi zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie! Świetną siecią afiliacyjną dla początkujących jest NetSales. Współpracuję z nimi niespełna rok czasu i jestem naprawdę zadowolony.

Dla osób, które lubią troszkę adrenaliny dobrym sposobem na zarabianie mogą okazać się inwestycje. Niestety jak to bywa w tej branży, a szczególnie w inwestycjach na giełdzie forex można dużo zarobić, jak i dużo stracić w bardzo szybkim czasie. Jedynym rozsądnym wyjściem mogą być lokaty, ale żeby coś na nich zarobić rzecz jasna trzeba mieć już zarobione pieniążki.

2 komentarze w "Zaczynamy"

  1. Pingback: Zarabianie24.net – Blog o zarabianiu przez internet | Katalog Stron e-ATM.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *