Jak uruchomić projekt i doładować konto w SeoPilot?

1391 0
This entry is part 6 of 7 in the series Poradnik dla pozycjonera - SeoPilot

Kiedy wybrałeś już frazy, pod które będziesz pozycjonował swoją stronę oraz jesteś pewien wprowadzonych dla nich ustawień – czas uruchomić swój pierwszy projekt!

Doładowanie konta

Przed uruchomieniem projektu musisz się upewnić, że posiadasz odpowiednią ilość środków na koncie w SeoPilot. W celu doładowania kliknij swoją nazwę użytkownika znajdującą się w lewym, górnym rogu i wybierz Doładowanie konta.

Następnie zobaczysz formularz, za pomocą którego możesz dokonać wpłaty. Wybierz formę płatności i wpisz kwotę doładowania (powyżej 50PLN – takie wynosi minimum wpłaty). Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami w serwisie.

[tip]Doładowując swoje konto kwotą powyżej 1000PLN otrzymasz 10% więcej![/tip]

Uruchamianie projektu w SeoPilot

Kiedy pomyślnie już doładowałeś swoje konto możesz rozpocząć pozycjonowanie wybranych fraz. Wejdź w zarządzanie projektem klikając zębate koło. Wybierz frazy, pod które chcesz oby Twoja strona wspięła się wysoko w wyszukiwarce Google i kliknij Zastosuj.

[warning]UWAGA! Upewnij się, że takie ustawienia jak tekst linków, URL’e pozycjonowanych stron są poprawne gdyż nie będziesz mógł ich zmienić po uruchomieniu projektu![/warning] 

Pamiętaj, cena pozycjonowania jednej frazy w SeoPilot przez pierwszy miesiąc lub dopóki nie osiągnie wyniku TOP10 to tylko 16PLN! Warto, więc wykorzystać połączenie tak niskiego kosztu z potencjałem systemu.

Series Navigation<< Bezpłatny monitoring pozycji fraz kluczowychTryby pracy w SeoPilot >>
Total 3 Votes
1

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

Brak komentarzy w "Jak uruchomić projekt i doładować konto w SeoPilot?"

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *