Darmowe nagrody Inne

Freebiejeebies.co.uk, czyli nagrody za poleconych

W tym artykule chciałbym przedstawić serwis Freebiejeebies.co.uk, na którym można zdobyć nagrody, polecając stronę znajomym.

Freebiejeebies.co.uk powstało w marcu 2007 roku i było skierowane wyłącznie do mieszkańców Wielkiej Brytanii. Od niedawna serwis jest udostępniony dla ludzi z całego świata. Właścicielem serwisu jest Richard Gibson, najprawdopodobniej również firmy Little Bid Tasty, ponieważ to od tej firmy dostajemy przelewy na PayPal.

Strona może nie powala designem, ale bez zbędnych dodatków autorzy przedstawili na niej wszystko, co być powinno- jednym słowem strona jest prosta, ale zrozumiała.
[nice_info]Kliknij tutaj aby zarejestrować się na Freebiejeebies.co.uk[/nice_info]

[nice_sticky]Rejestracja przebiega następująco:[/nice_sticky]
1) Najpierw wybieramy nagrodę, o którą będziemy się starać (jeśli nie chcesz wybrać żadnej z przedstawionych nagród- wybierz inną- po rejestracji można zmienić jeszcze swój wybór i wybrać inną spośród dostępnych nagród).
2) Następnie wpisujemy swój adres e-mail.
3) Klikamy “Go!”.

[singlepic id=311 w=320 h=240 float=center]

4) Naszym oczom ukazuje się kolejne okienko. Wpisujemy dane według obrazka:

[singlepic id=312 w=320 h=240 float=center]

Po kliknięciu “Continue” wyświetli się strona z informacją, że na naszą skrzynkę mailową została wysłana wiadomość od Freebiejeebies. Należy ją otworzyć i kliknąć w link aktywacyjny.

Po zalogowaniu wyświetli się strona ukazująca nam oferty (jedną z nich musimy zrobić, aby otrzymać naszą nagrodę).

[nice_warning]Aby otrzymać swoją nagrodę, musisz wykonać jedną ofertę. Twoi poleceni również muszą wykonać jedną ofertę.[/nice_warning]

Oto dwie najpopularniejsze oferty:

– Jedną z ofert jest rejestracja na stronie Intuit.com (oczywiście poprzez baner, który ukazuje się podczas wyboru oferty na Freebiejeebies). Na stronie Intuit należy podać wszystkie dane, o które proszą- łącznie z numerem karty bankowej. Na stronie Intuit.com obowiązuje 30- dniowy trial- darmowy dostęp do strony. Po upływie 30 dni Intuit automatycznie nalicza na kartę bankową debet w wysokości 5$ (miesięcznie). Aby jednak tego uniknąć, należy (po akceptacji oferty Intuit przez Freebiejeebies) wysłać maila do supportu Intuit w sprawie usunięcia konta. Oferta Intuit jest według mnie najlepszą ofertą darmową. PAMIĘTAJ o wysłaniu maila z prośbą o usunięcie konta, ponieważ jeżeli tego nie zrobisz Twoja karta zostanie obciążona debetem 5$.

– Kolejną ofertą jest rejestracja na stronie Worldwinner.com (również poprzez odnośnik na stronie Freebiejeebies) wpłacenie na swoje konto w Worldwinner 10$ i rozegranie paru gier na łączną kwotę minimum 5$.  Mimo, iż oferta jest płatna, również jest godna polecenia.

Można oczywiście wykonać inną ofertę, nieopisaną w artykule.

Przedstawię teraz najbardziej pożądane nagrody na Freebiejeebies i ilość poleconych potrzebnych do wygrania danej nagrody:

iPod Shuffle 4GB – 3 poleconych

Wii Fit – 4 poleconych

Nintendo DS Lite – 5 poleconych

iPod Touch 8GB – 8 poleconych

iPod Touch 64GB – 15 poleconych

Xbox 360 Elite – 10 poleconych

iPhone 3G 8GB– 16 poleconych

MacBook Air – 1.6GHz – 50 poleconych

Sony PSP Slim– 7 poleconych

PS3 Slim 120 GB– 13 poleconych.

Warto również wspomnieć o tym, że każdego poleconego, który wypełni jedną z ofert, możemy wymienić na 17 funtów. Pieniądze można wypłacać na konto PayPal.  Za każdą wypełnioną ofertę, sponsorzy płacą Freebiejeebies 20 funtów. 3 funty Freebiejeebies bierze dla siebie, a resztę (17 funtów) przeznacza na nagrody.

Osobiście jeszcze nic nie zdobyłem na Freebiejeebies, ale administrator jednego z forum o Lockerz wypłacił pieniądze w wyskości 600PLN na PayPal.
Obiecuję, że jeśli uda mi się coś zdobyć to natychmiast dodam dowód.

Dowody

[nggallery id=68]

Freebiejeebies.co.uk, czyli nagrody za poleconych
Oceń ten artykuł

Ostatnia aktualizacja wpisu: