Freebiejeebies.co.uk, czyli nagrody za poleconych

10165 45

W tym artykule chciałbym przedstawić serwis Freebiejeebies.co.uk, na którym można zdobyć nagrody, polecając stronę znajomym.

Freebiejeebies.co.uk powstało w marcu 2007 roku i było skierowane wyłącznie do mieszkańców Wielkiej Brytanii. Od niedawna serwis jest udostępniony dla ludzi z całego świata. Właścicielem serwisu jest Richard Gibson, najprawdopodobniej również firmy Little Bid Tasty, ponieważ to od tej firmy dostajemy przelewy na PayPal.

Strona może nie powala designem, ale bez zbędnych dodatków autorzy przedstawili na niej wszystko, co być powinno- jednym słowem strona jest prosta, ale zrozumiała.

Kliknij tutaj aby zarejestrować się na Freebiejeebies.co.uk

Rejestracja przebiega następująco:


1) Najpierw wybieramy nagrodę, o którą będziemy się starać (jeśli nie chcesz wybrać żadnej z przedstawionych nagród- wybierz inną- po rejestracji można zmienić jeszcze swój wybór i wybrać inną spośród dostępnych nagród).
2) Następnie wpisujemy swój adres e-mail.
3) Klikamy „Go!”.

4) Naszym oczom ukazuje się kolejne okienko. Wpisujemy dane według obrazka:

Po kliknięciu „Continue” wyświetli się strona z informacją, że na naszą skrzynkę mailową została wysłana wiadomość od Freebiejeebies. Należy ją otworzyć i kliknąć w link aktywacyjny.

Po zalogowaniu wyświetli się strona ukazująca nam oferty (jedną z nich musimy zrobić, aby otrzymać naszą nagrodę).

Aby otrzymać swoją nagrodę, musisz wykonać jedną ofertę. Twoi poleceni również muszą wykonać jedną ofertę.

Oto dwie najpopularniejsze oferty:

– Jedną z ofert jest rejestracja na stronie Intuit.com (oczywiście poprzez baner, który ukazuje się podczas wyboru oferty na Freebiejeebies). Na stronie Intuit należy podać wszystkie dane, o które proszą- łącznie z numerem karty bankowej. Na stronie Intuit.com obowiązuje 30- dniowy trial- darmowy dostęp do strony. Po upływie 30 dni Intuit automatycznie nalicza na kartę bankową debet w wysokości 5$ (miesięcznie). Aby jednak tego uniknąć, należy (po akceptacji oferty Intuit przez Freebiejeebies) wysłać maila do supportu Intuit w sprawie usunięcia konta. Oferta Intuit jest według mnie najlepszą ofertą darmową. PAMIĘTAJ o wysłaniu maila z prośbą o usunięcie konta, ponieważ jeżeli tego nie zrobisz Twoja karta zostanie obciążona debetem 5$.

– Kolejną ofertą jest rejestracja na stronie Worldwinner.com (również poprzez odnośnik na stronie Freebiejeebies) wpłacenie na swoje konto w Worldwinner 10$ i rozegranie paru gier na łączną kwotę minimum 5$.  Mimo, iż oferta jest płatna, również jest godna polecenia.

Można oczywiście wykonać inną ofertę, nieopisaną w artykule.

Przedstawię teraz najbardziej pożądane nagrody na Freebiejeebies i ilość poleconych potrzebnych do wygrania danej nagrody:

iPod Shuffle 4GB – 3 poleconych

Wii Fit – 4 poleconych

Nintendo DS Lite – 5 poleconych

iPod Touch 8GB – 8 poleconych

iPod Touch 64GB – 15 poleconych

Xbox 360 Elite – 10 poleconych

iPhone 3G 8GB– 16 poleconych

MacBook Air – 1.6GHz – 50 poleconych

Sony PSP Slim– 7 poleconych

PS3 Slim 120 GB– 13 poleconych.

Warto również wspomnieć o tym, że każdego poleconego, który wypełni jedną z ofert, możemy wymienić na 17 funtów. Pieniądze można wypłacać na konto PayPal.  Za każdą wypełnioną ofertę, sponsorzy płacą Freebiejeebies 20 funtów. 3 funty Freebiejeebies bierze dla siebie, a resztę (17 funtów) przeznacza na nagrody.

Osobiście jeszcze nic nie zdobyłem na Freebiejeebies, ale administrator jednego z forum o Lockerz wypłacił pieniądze w wyskości 600PLN na PayPal.
Obiecuję, że jeśli uda mi się coś zdobyć to natychmiast dodam dowód.

Dowody

Total 0 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

45 komentarzy w "Freebiejeebies.co.uk, czyli nagrody za poleconych"

 1. kuba_n

  Chciałbym jeszcze dodać, że jeśli po wypełnieniu jednej z ofert status konta na Freebiejeebies.co.uk nie zmienia się przez kilka dni (2-3 dni) należy napisać w tej sprawie do supportu Freebiejeebies.co.uk (nasza oferta zostanie sprawdzona i zaakceptowana przez jednego z administratorów Freebiejeebies).

 2. kuba_n

  Pojawiła się kolejna oferta płatna, również warta uwagi. Jest to oferta Rebtel. Aby ja wypełnić należy zarejestrować się (poprzez odnośnik na Freebiejeebies.co.uk) na stronie Rebtel.com i wpłacić 10$ na swoje konto Rebtel.
  Jest to oferta znacznie łatwiejsza od oferty WorldWinner- nie trzeba grać w żadną grę- wystarczy wpłacić 10$ na swoje konto.

 3. kuba_n

  dzisiaj otrzymałem wypłatę z Freebiejeebies.co.uk (36 Euro) ;). Dodałem nawet dowód, ale wystąpił jakiś błąd z tą galerią. Proszę Kamila o naprawienie tegoż błędu.

 4. kuba_n

  hmm… Ciekaw jestem, co dzieje się z pozostałymi moimi poleconymi, bo przy każdym z nich widnieje status oferty „Not Completed” 😀

 5. kuba_n

  Ja czekałem 2-3 dni na akceptacje. Polecam również napisać do supportu, że wykonałeś ofertę i dołączyć screeny. Myślę, że to usprawni ich pracę. Na stronie support.freebiejeebies.co.uk obowiązuje osobna rejestracja.

 6. Bartek

  Jak chce złozyc oferte na stronie Intuit.com musze podac numer karty bankowe. Jezeli nieposiadam takiej karty to co mam zrobic???

 7. kuba_n

  obawiam się, że nie będziesz mógł wypełnić tej oferty. Spróbuj poprosić rodziców- może pozwolą Ci zarejestrować ich kartę, jeśli nie- będziesz musiał wypełnić inną ofertę.

 8. Bartek

  ok, karte juz mam od rodziców.
  A przy rejerstracji moge podac swoje dane jak nie jestem pełnoletni? Czy podac dane któregos z rodziców?

 9. kuba_n

  Koszt wysyłki pokrywa Freebiejeebies.
  Co do vat-u to myślę, że nie będziesz nic płacił, ponieważ za przesyłki z Unii Europejskiej (chyba) nie płaci się vat-u.

 10. Tak, moja oferta została zaakceptowana na drugi dzień(nawet w sobotę pracują, co bym się nie spodziewał ;)). Kuba_n jakbyś miał pod ręką adres e-mail, na który trzeba napisać prośbę o rezygnacji z Intuit to możesz zapodać.

 11. kuba_n

  http://www.intuit.com -> najeżdżasz na „Sign in” -> Klikasz w „Intuit websites” -> Logujesz się -> Klikasz „Help” w prawym górnym rogu -> następnie „Create help ticket” -> Ticket category- „Managing My Account” -> Name your help ticket: „Account” -> w głównym polu wiadomości wpisz prośbę o usunięcie konta. Przykładowo:
  „Hi!
  I want to delete my account.”

  -> Ważne jest, aby podać numer telefonu w następnym polu -> Klikasz na Create Help Ticket 🙂

  _____________________
  Myślę, że ten „Mini Tutorial” będzie pomocny dla każdego. 🙂

 12. Kuba

  Witam.
  W jaki inny sposób można usunąć konto na intuit, ponieważ przysłali mi maila, że nie mogą usunąć kona na podstawie maila i każą sobie dzwonić w tej sprawie – podałem wszystko wg wzory :kuba_n.

  Ad Adam – na jakiej podstawie twierdzisz, że nie pobierają kasy z konta skoro wymagany jest numer karty przy rejestracji, dzieje się to automatycznie, no chyba, że nie masz żadnych środków na koncie.

  Proszę o odpowiedź.

 13. kuba_n

  Hmmm… Nie słyszałem o innych metodach usuwania konta na intuit niż poprzez maila i telefonicznie…
  Myślę, że jedynym rozwiązaniem byłby telefon do firmy Intuit.

 14. Bartek

  Mam problem. Złożylem ofrerę na Intuit.com nie podając numeru karty (znalazlem ten sposob gdzies w inernecie), przyszedl mi mail aktywacyjny, zalogowalem sie, zrobilem stronke, minelo juz 2-3 dni i do tej pory mam nieaktywne konto freebiejeebie.co.uk. Moi znajomi ktorzy rejestrowali sie w ten sam sposób tez sa nieaktywni.

  Co mam robic? Napisam email do Intuit.com czy czekac/

 15. kuba_n

  O ile się nie mylę to ten sposób już nie działa.
  Będziesz musiał wykonać jeszcze raz ofertę Intuit podając numer karty kredytowej.

 16. Znalazłem sposób na usunięcie konta intuit bez dzwonienia i pisania ticketów 😉

  1. Wchodzisz na stronę intuit.com
  2. Klikasz Sign In —> Intuit Websites —> logujesz się na konto
  3. Jeżeli wyświetli Ci się czy chcesz zrobić upgrade komputera to klikasz „Not Now”, czyli nie teraz.
  4. Po zalogowaniu klikasz zakładkę „My Account” i pod „Account Summary” masz link „Cancel this service”, w który klikasz.
  5. Wpisujesz ponownie login i hasło oraz odpowiadasz na dwa pytania:
  a) „What was the purpose of your site?*”
  b) „What is your reason for cancellation?*”
  6. Potwierdzasz klikając „Submit”.
  7. Na końcu wyświetla Ci się tekst:
  „Cancellation Request Received

  Thank you for submitting your cancellation request. You have requested to close the following account:

  Email Address: [twój adres e-mail]

  Please allow up to five (5) business days for your cancellation to be processed. Confirmation of your account cancellation will be sent to your email address. ”

  Czyli do 5 dni roboczych Twoje konto w Intuit zostanie usunięte 🙂

 17. Adi

  Witam,
  Mam ten sam provlem co Batek. Tez zalogowałem sie na Intuit.com bez podawania numeru karty. Mam pytanie: jakbym założył konto podając jaki kolwiek ciąg liczb zamiast numeru kary? Udało by się to?

 18. Bartekkkk

  Mam pytanie do kamila
  Jak odpowiedziałes na te pytania
  a) “What was the purpose of your site?*”
  b) “What is your reason for cancellation?*”
  a dokładnie chodzi mi o pierwsze pytanie

 19. Mam problem. Złożylem ofrerę na Intuit.com nie podając numeru karty (znalazlem ten sposob gdzies w inernecie), przyszedl mi mail aktywacyjny, zalogowalem sie, zrobilem stronke, minelo juz 2-3 dni i do tej pory mam nieaktywne konto freebiejeebie.co.uk. Moi znajomi ktorzy rejestrowali sie w ten sam sposób tez sa nieaktywni.

  Co mam robic? Napisam email do Intuit.com czy czekac/

  • Mam problem. Złożylem ofrerę na Intuit.com nie podając numeru karty (znalazlem ten sposob gdzies w inernecie), przyszedl mi mail aktywacyjny, zalogowalem sie, zrobilem stronke, minelo juz 2-3 dni i do tej pory mam nieaktywne konto freebiejeebie.co.uk. Moi znajomi ktorzy rejestrowali sie w ten sam sposób tez sa nieaktywni.

   Co mam robic? Napisam email do Intuit.com czy czekac/

   Niestety podanie numeru karty jest wymagane, aby otrzymać status konta Completed

 20. Tomasz

  Czy jak mam nie aktywne konto to czy widze u moich poleconych ze sa aktywni?? czy dopuki nie aktywuje konta oni zawsze będą „Not Completed” ?

 21. Tomasz

  Ile czekeka sie sie na aktywacje konta na intuit.com i aktywacje/otwarcie konta na freebiejeebies.co.uk po złozeniu ofert ??

  • Ile czekeka sie sie na aktywacje konta na intuit.com i aktywacje/otwarcie konta na freebiejeebies.co.uk po złozeniu ofert ??

   Tomaszu, ja czekałem jakieś 2 dni na zmianę statusu na freebiejeebies.co.uk po wypełnieniu oferty intuit.com. Mój znajomy czekał 6h, a drugi 3 dni. Także różnie z tym bywa…

 22. kuba_n

  Jeżeli chodzi o Intuit to Kamil musi się wypowiedzieć, a odnośnie Frebiejeebies to aktywują konto zaraz po informacji od ofertodawcy o wypełnieniu przez Ciebie oferty.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *