Dowody wypłat z ostatnich tygodni [1/2011]

2254 2

Na początku chciałbym przedstawić jeszcze dwa zaległe ze stycznia potwierdzenia otrzymania wypłaty z 20dollars2surf.com oraz PrzeczytamWszystkich.pl. Wypłatę z 20dollars2surf zleciłem 3-4 stycznia 2011 roku, otrzymałem ją w ostatni dzień miesiąca 31 stycznia. To już trzecia moja wypłata z tego surfbara:

PrzeczytamWszystkich.pl – nagroda nr 4

W styczniu postanowiłem zamówić doładowanie na kwotę 50PLN w zamian za uzbierane punkty w PrzeczytamWszystkich.pl. Przypomnę, że w tym programie punkty zbieramy czytając artykuły oraz polecając znajomych. Realizacja mojego zamówienia została zakończona po około trzech dniach od momentu zlecenia.

LogiPTC.com – wypłata nr 3

Z LogiPTC.com związałem się już chyba na stałe 🙂 Przeglądarka bez paska informującego o nowych reklamach z tego programu stanowi dla mnie niewykorzystaną powierzchnię. 16 marca otrzymałem już trzecią wypłatę z LogiPTC.com. Tym razem czekałem zaledwie 3 dni.

Programy mailingowe

Dobrze rozpoczął się rok w programach mailingowych. Zwiększona ilość wysyłanych płatnych maili znacznie zwiększyła moje zarobki. Dowody wypłat zostały dodane do odpowiednich galerii w artykułach.

[table id=6 /]
Total 0 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

2 komentarze w "Dowody wypłat z ostatnich tygodni [1/2011]"

  1. Mimo tych danych i tak wydaje mi się, że przelicznik poświęconego na to czasu do zarobionych pieniędzy jest mimo wszystko nieopłacalnie wysoki. I co mają do tego taki z ermaila?

  2. Stare czasy kiedy ta strona działała był piękne 🙂 CHociaż teraz też można zarobić np. w programie Paidverts. Zapraszam do kontaktu po informacje i strategie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *