Dodaj

Zawsze możesz dodać swój własny wpis o zarabianiu w internecie na mim blogu. Wystarczy, że rzetelnie i poważnie podejdziesz do sprawy i napiszesz tekst o programie, który jest godny uwagi (możesz zamieścić swój link referencyjny). Następnie zapoznaj się z warunkami współpracy. Dopuszczam także teksty ogólne o zarabianiu w internecie, nie dotyczące konkretnego programu. Możesz wtedy umieścić na przykład link do swojej strony o zarabianiu w internecie.

Przed napisaniem artykułu zapoznaj się z poniższymi zasadami jak dodać wpis?

Wszelkie propozycje wpisów typu kopiowanie ze stron programów do zarabiania w internecie, link referencyjny z adnotacją „mój numer gg – pomogę”, itd. będą odrzucane bez żadnej informacji zwrotnej. Nie trać czasu mojego i swojego.

4 komentarze w "Dodaj"

  1. ncarls

    Witaj Marcinie,

    Zapytam otwarcie. Potrzebuję dorobić kilka złotych miesięcznych, jeśli masz jakieś propozycje – proszę podaj. (chodzi mi o zarabianie przez internet).
    Pozdrawiam, Robert

  2. Gaba

    Chcę założyć konto na alertPay i wypełniając formularz wpisuje hasło i kiedy potwierdzam register pojawia się „Your security answer must contain at least 3 characters that must be alphabets and/or numbers” Hasło moje składa sie z liter i cyfr wiec nie wiem co źle wpisuje? Proszę o wskazówki!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *