Darmowe kosmetyki z Rossman [do 24.11.2010]

826 1

rossman-homeInformacja o darmowych kosmetykach z Rossman pojawiła się wczoraj na naszym forum(forum.zarabianie24.net). Napisał ją mój znajomy poop, znany jako admin dawnego programu GPTR. Dzisiaj postanowiłem to sprawdzić i rzeczywiście, poświęcając jakieś 10 minut na rejestrację i uzupełnienie wymaganych informacji, otrzymałem kupon na odebranie wybranego prezentu, który składa się z Garnier, Axe, Clear, Nivea i Mexx. Darmowe próbki kosmetyków skierowane są w stronę płci męskiej… 🙂 ale wyczytałem na stronie, że czasem bywają również prezenty dla płci męskiej.

W celu realizacji kuponu musisz wejść na stronę www.rossnet.pl/prezent-info i zarejestrować się. Następnie wypełnij następujące pola w profilu:

  • Płeć
  • Telefon
  • Data urodzenia
  • Miasto

W zakładce „Mój profil” musisz wpisać jakie masz hobby oraz zapisać się do newslettera. Po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu się na stronie ujrzysz obok swoje profilu zieloną ikonkę z napisem”odbierz prezent”, która poprowadzi Cię do kuponu, umożliwiającego na odebranie darmowego kosmetyku – próbki. Więcej informacji znajdziesz na stronie rossnet.pl.

Co ważne… kuponu nie musisz drukować, wystarczy, że przepiszesz wyświetlony numer i podasz go sprzedawcy w Rossman. Pamiętaj, że ważność kuponów kończy się z dniem 6 grudnia 2010. Screen mojego kuponu znajduje się powyżej.

Jeżeli otrzymałeś już jakieś darmowe kosmetyki możesz pochwalić się pod tym artykułem 🙂

Total 1 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

1 komentarz w "Darmowe kosmetyki z Rossman [do 24.11.2010]"

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *