CpmProfit.com – masz własną stronę? Zarabiaj na wyświetlaniu reklam

1162 5
Ocena programu
Wypłacalność
0 Nie wypłaca!

Program znajduje się na liście SCAM. Aktualnie nie wypłaca albo nie istnieje. Nie rejestruj się w nim!

CpmProfit.com to znakomite rozwiązanie dla osób posiadających własne strony internetowe, fora czy blogi. W odróżnieniu od innych programów (gdzie trzeba sprzedać produkt za pomocą swojej witryny, aby móc zarobić pewien procent), CpmProfit oferuje indywidualne dla każdego webmastera stawki za 1000 wyświetleń, które nie muszą być unikalne. Zatem jeden gość na Twojej stronie może zrobić Ci nawet kilkadziesiąt wyświetleń!

System CpmProfit należy do firmy AdMediaProvider Inc. z siedzibą w Bensenville, IL 60176, USA. CpmProfit.com istnieje od czerwca 2008 roku. Do tej pory wypłaca sukcesywnie w terminie od 14 do 21 dni na konta PayPal po osiągnięciu wymaganego minimum 30zł.

Zaczynam zarabianie w CpmProfit.com

Co oferuje CpmProfit.com?

 • wynagrodzenie za wyświetlanie banerów reklamowych
 • kreacje banerów w rozmiarach 300×250, 728×90 oraz 160×600
 • indywidualne stawki dla wydawców z wysokim współczynnikiem konwersji
 • zapłatę za wszystkie odsłony, nie za unikalne wejścia czy kliki
 • realizację wypłaty w terminie od 14-21 dni
 • 1 poziom poleconych, który wynosi 10%

Jak otrzymasz zapłatę?

W CpmProfit odsłony banerów reklamowych na Twojej stronie zliczane jako punkty. Wartość swoich punktów na bieżąco możesz śledzić w zakładce „Płatności”. Kiedy osiągną one minimum 30zł możesz je sprzedać. Sprzedając uzbierane punkty dla CpmProfit zlecasz swoją wypłatę, na którą czekasz tak jak wspomniałem wcześniej od 14-21 dni.

Wypłaty z CpmProfit

Total 0 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

5 komentarzy w "CpmProfit.com – masz własną stronę? Zarabiaj na wyświetlaniu reklam"

  • Marcin, na początku chciałbym napisać Ci, że masz bardzo wciągającego bloga. Co prawda odbiega minimalnie mojej tematyce, ale ogólnie dotyczy tego samego 🙂

   Zgadza się, porównując skuteczne powierzchnie reklamowe (górna, prawa część strony, lub miejsca w tekście) to zdecydowanie opłaca się wrzucić coś z programów partnerskich, ponieważ są to miejsca skuteczne. Natomiast jeśli chodzi o sam dół strony, gdzie średnio może co 15 gość „dowija rolką” warto wrzucić coś co płaci za wyświetlanie. Takim czymś właśnie jest CpmProfit.com. Nie płaci dużo, ale mi ani ludziom na mojej stronie w niczym nie przeszkadza.

 1. Dzięki wielkie – ten blog jest pawie tak stary jak moja przygoda z zarabianiem przez internet 🙂
  Na CpmProfit trafiłem już z pół roku temu, trochę popromowałem na różnych stronach i przyznam że ruch na stronie powinniśmy bardziej wykorzystywać. Moim zdaniem Cpm płaci po prostu grosze ;/ Pomysł fajny, ale jakby bardziej cenili nasze strony to byłoby fajniej 😉

  No i od dawna już się mówi że są banery bardziej i mniej klikalne. Zdecydowanie baner jako forma reklamy kończy już swój żywot.

  Pozdrawiam serdecznie
  Marcin Godlewski

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *