ClixSense.com – zarabianie na klikaniu reklam

ClixSense.com to program istniejący i przede wszystkim wypłacający od 2007 roku. Właścicielem ClixSense.com jest Jim Grago. Program zarejestrowany jest jako firma w Stanach Zjednoczonych. Przed długi czas ClixSense.com nie było doceniane, głównie z powodu wysokiego minimum $20 wypłacane tylko za pomocą czeku bankowego(opłata aż $7!). W marcu 2011 roku zostało wprowadzonych wiele zmian na lepsze. Minimum do wypłaty zostało obniżone o połowę, a w opcjach wypłat pojawiły się popularne PayPal i AlertPay. Znakomity 8-poziomowy system poleconych i zwiększona ilość płatnych klików spowodowały, że tydzień temu postanowiłem się zarejestrować i bez wahania kupić niezbyt drogie konto premium. Dlaczego bez wahania? To w dalszej części artykułu 🙂

Podstawowe informacje

Poniżej zamieszczam kilka najważniejszych informacji na temat programu. Warto się z nimi zapoznać przed podjęciem decyzji o ewentualnym dołączeniu do niego.

Konto standard(darmowe)
 • za klik otrzymujesz od $0.01(micro-ads: $0.001)
 • ilość reklam 8-15 (w zależności od szczęścia)
 • 1 poziom poleconych: 50% od wartości klików poleconych + $2.00 za każdy zakup konta premium przez Twojego poleconego
 • brak limitu poleconych
Konto Premium(koszt $14.95/rok)
 • 100 reklam po $0.01 do wyklikania dostępnych zaraz po zakupie konta premium
 • za klik otrzymujesz $0.01-$0.05 (+ micro-ads warte $0.001)
 • zwiększona liczba reklam do wyklikania poprzez tzw kliki premium(gwarantowane 4 kliki po $0.01 dziennie)
 • prowizja 100% zarobków poleconych
 • dodatkowo $0.25 za każdego poleconego na 1 poziomie, który zarobi pierwszy $1
 • brak limitu poleconych
 • otrzymujesz 8 poziomową strukturę poleconych

Największym atutem ClixSense.com jest fakt, że po wykupieniu konta Premium posiadasz 8 poziomową strukturę poleconych, która w przypadku zakupu ulepszonego członkostwa przez Twojego, bezpośredniego poleconego na 1 poziomie da Ci $2. Dodatkowo za ulepszenia kont kolejnych poleconych do 8 poziomu otrzymasz po $1.

Konto Premium nie jest zbyt drogie. Jego koszt to $15 za rok czasu, dla porównania w podobnych programach NeoBux, czy OnBux takie konto kosztuje $90.

Rejestracja w ClixSense.com

Proces rejestracji nie jest zbyt skomplikowany. Aby zarejestrować się w ClixSense.com kliknij w poniższy baner, który przeniesie Cię na stronę główną. Następnie wypełnij mini formularz rejestracyjny, który znajduje się u góry strony.

Po kliknięciu „Create account” na nowej stronie pojawia się informacja o możliwości zainstalowania toolbara. Jest on niemal identyczny jak w przypadku programu LogiPTC.

Polecam zainstalowanie malutkiego paska tzw toolbara w przeglądarce. Będziesz informowany na bieżąco o nowych reklamach. Uczynisz to przechodząc kolejno w górnym menu do MORE —> CLIXADDON. Kliknij „Free Download” i postępuj zgodnie z dalszymi wytycznymi. W razie napotkanych problemów napisz pod artykułem. Służę pomocą 🙂

Ostatnim krokiem rejestracji w ClixSense.com jest potwierdzenie swojego adresu e-mail. Sprawdź swoją skrzynkę i kliknij w link aktywacyjny znajdujący się w wiadomości od ClixSense.com.

Zarabianie w ClixSense.com

Zarabianie w ClixSense.com sprowadza się do klikania w reklamy oraz polecania programu znajomym. Dostępne reklamy znajdziesz po zalogowaniu w dziale „View Ads”. Jeżeli zainstalowałeś sobie wcześniej toolbar to będziesz informowany o nowych reklamach za pomocą „My Clix Ads”. Narzędzia do promocji programu, czyli do zdobywania poleconych znajdziesz w dziale „Affiliates” —> „Banners”.

Codziennie 50 szans na wygranie $5.00 w ClixGrid

ClixGrid to gra dzięki, której możesz wygrać od $0.10 do $5.00. Codziennie otrzymujesz 50 szans. Gra polega na klikaniu pikseli obrazków. Osobiście jeszcze nic nie wygrałem, ale kiedy coś „ustrzelę” to dam informację. Grę znajdziesz po zalogowaniu na konto w dziale „ClixGrid” —> „Play the Game”. Życzę Ci dużo szczęścia!

Zakup konta premium

Na początku artykułu wspomniałem, że zakupiłem bez wahania konto premium na rok czasu, za które zapłaciłem $14,95. Dlaczego bez wahania? Przeliczyłem i doszedłem do wniosku, że to bardzo opłacalna inwestycja. Przyjrzyjmy się.

  • Kupując konto premium otrzymujesz na start ponad 100 reklam do wyklikania od zaraz co daje Ci ponad $1.oo.
  • Rok ma 365 dni. 365 dni *4 reklamy po $0.01 = $14.66. Policzyłem tylko gwarantowane reklamy, codziennie drugie tyle pojawia się jako dodatkowe. W tym momencie już otrzymujesz zwrot inwestycji $1.00+$14.66=$15.66, czyli dokładnie +$0.71 na plus.
  • Bonusy po $0.10 za każdego poleconego na 8 poziomach! Szacunkowy zarobek przy poleceniu tylko 2 osób za same zapisy ludzi z kolejnych poziomów otrzymasz 510*$0.10, czyli $51.00.
  • Oprócz bonusu $2.00 za ulepszenie konta poleconego na pierwszym poziomie jakie oferuje ClixSense.com już przy standardowym koncie, to dodatkowo będziesz otrzymywał po $1.00 za ulepszenia poleconych na kolejnych poziomach aż do poziomu 8! Powyższy przykład zakłada, że polecasz tylko 2 osoby, które dokonają zakupu konta premium. Te dwie osoby jeżeli polecą kolejne dwie, które zakupią konto premium i tak dalej… aż do 8 poziomu to TY otrzymasz z bonusów aż/tylko $512. Zarobek w ClixSense.com jest nieograniczony.

Podsumowując myślę, że się bardzo opłaca dlatego bez wahania kupiłem konto premium. Jeżeli jesteś początkujący i nie wiesz zbytnio o co chodzi z poleconymi i poziomami poleconych zapraszam do specjalnego artykułu, które wyjaśnia te terminy: System poleconych, czyli: poleceni, poziomy poleconych i linki polecające.

Wypłata zarobionych środków

W Clixsense na przestrzeni lat, wiele się zmieniło (na lepsze) w systemie wypłat. Dostępnych jest 5 różnych metody wypłat:

 • Payoneer (min. $20; opłata: $2)
 • Skrill (min. $10; opłata: 1%)
 • Czek (min. $10; opłata: pierwszy czek w miesiącu za darmo, później $1)
 • Dwolla (min. $10; opłata: bez opłat)
 • Tango Card (min. $10; opłata: bez opłat)

Początkowo minimum może wydawać się dość wysokie, ale zważywszy na liczne bonusy, które wymieniłem powyżej uważam, że jest prawidłowo  dostosowane do panujących warunków. Wypłaty do wszystkich metod (oprócz czeków) realizowane są od 2 do 5 dni roboczych.

Dowody wypłat dostępne są na forum: https://forum.zarabianie24.net/t-clixsense-com-1588.html

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie ClixSense.com napisz pod artykułem. Jak zawsze służę pomocą 🙂

 

Administrator

Cześć! Podobnie jak Ty interesuję się zarabianiem przez internet. Mam nadzieję, że materiały jakie publikuję przydadzą się również Tobie. Wiedza na tym blogu jest za darmo - korzystaj z niej do woli!

32 thoughts to “ClixSense.com – zarabianie na klikaniu reklam”

 1. Osobiście to jestem strasznie sceptycznie nastawiony do tego typy zarobków. Wszystko chyba przez to, że sam kiedyś się tym zajmowałem ale niestety w niewypłacalnych firmach. Dlatego dziś zarabiam zupełnie inaczej. Mam nadzieje, że wiarygodność przez te 2-3 lata się poprawiła i już nie naciągają ludzi tak jak mnie kiedyś 🙂

  Pozdrawiam
  Jakub Ziółkowski

  1. W dalszym ciągu jest dużo programów, które naciągają i nie wypłacają zgromadzonych środków. Wśród nich znajdują się też programy, które są rzetelne u mogą się pochwalić dużą ilością zrealizowanych wypłat. Clixsense istnieje już 5 lat. Do tego czasu wypłacają bezproblemowo. Zawsze w poniedziałki 🙂

   Dodatkowo został zmniejszony próg wypłaty do $8.00.

   Wkrótce dodam kolejną porcję dowodów wypłat.

   Pozdrawiam i polecam.

 2. Wszystko pięknie ale:
  mam członkostwo premium, mam bezpośrednich poleconych którzy ładnie klikają ale nie mają wykupionego premium. Czy otrzymam dochód z niższych poziomów bo obecnie moi bezpośredni polecenie nie wykupili członkostwa premium i mimo , że wyświetla się , że ich poleceniu na poziomie drugim są aktywni to ja nic z tego nie mam, nwet nie wyświetla się ile wyklikali na 2 poziomie

  1. Paweł,
   Prowizję za kliki otrzymujesz tylko z 1 poziomu. Jeżeli posiadasz konto premium to dodatkowo otrzymujesz $2 za upgrade poleconego na 1 poziomie i po $1 za upgrade każdego poleconego na poziomach 2-10

 3. Witam.
  Informacje tutaj są chyba trochę nieaktualne?
  Raczej nie zgadza się informacja o 50- i 100-procentowej prowizji za poleconych. Zapewne 20- i 40-. Nie widzę też żadnej informacji o $0.1 za poleconego i tego, że polecony, za którego chcemy dostać $0.2 (20 reklam klikniętych), musi być bezpośredni.
  Oczwiście mogę się mylić, ale takie informacje są na stronie:
  http://www.clixsense.com/en/My_Account-Premium_Account
  Ale ogólnie stronka fajna, premium tanie, może nawet wykupię.

 4. CONGRATULATIONS!
  You have just won $0.10!

  takie coś powinno sie pojawić gdy sie wygra 😉 Ale moim zdaniem 15 $ to dość dużo…

  1. Gratulacje 🙂 i powodzenia na przyszłość!

   maciej, minimum $15 dużo?
   Mam dobrą informację,
   od niedawna minimum do wypłaty zostało zmniejszone do tylko $8.

   Chyba nawet dzisiaj wezmę się za aktualizację artykułu 😉

  1. Tomaszu,
   Przeczytaj akapit „Zakup konta premium” pkt 1.

   Inwestycja zwraca się nawet kiedy kupujesz konto premium i później rezygnujesz z promowania Clixsense. Z samych klików wychodzisz na +. Dodatkowo istnieje nieograniczona możliwość zarobku z promowania 🙂

 5. Ja się wczoraj zarejestrowałem zapłaciłem 14,95$ za premium i walczę sobaczymy jak to będzie. Tak czy inaczej widać ze się coś dzieje kasa rośnie.
  Zapraszam – [wyedytowano]

  1. Po zalogowaniu klikasz na swój login i obok „My Balance” po uzbieraniu minimum masz opcję „Cashout”, czyli wypłata. Minimum do wypłaty dla standard użytkowników to $8.00.

 6. Ja tam Radzę klikać ”Taks” tam można zarobic 3 centy w poltorej minuty 🙂
  Jak ktoś by mógł pomóc to proszę o zarejestrowanie się z mojego linka.
  Nic na tym nie stracicie a mi to się bardzo przyda 😉

 7. Nie wiem dlaczego, ale serwis nie przypisuje mi zdobytych poleconych ;/ Kupiłem płatne zapisy w sejfiku, ale niestety wydana kasa poszła na marne. Administracja Clixsense twierdzi, że wszystko jest w porządku, ale kilkanaście osób twierdzi, że się zapisało, a na moim koncie żadnej osoby. Szkoda gadać…

 8. Proszę napisać czy muszę mieć zweryfikowane konto PP, ponieważ zleciłam wypłatę ponad tydzień temu i nie doszły pieniądze, dodam że konto PP nie jest zweryfikowane. Co mogę zrobić żeby odzyskać pieniądze i np przeznaczyć na reklame w clixsense? Jeżeli nie będę mogła wypłacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *