Zarabianie Zarabianie na reklamach

ClixSense.com – zarabianie na klikaniu reklam

ClixSense.com to program istniejący i przede wszystkim wypłacający od 2007 roku. Właścicielem ClixSense.com jest Jim Grago. Program zarejestrowany jest jako firma w Stanach Zjednoczonych. Przed długi czas ClixSense.com nie było doceniane, głównie z powodu wysokiego minimum $20 wypłacane tylko za pomocą czeku bankowego(opłata aż $7!). W marcu 2011 roku zostało wprowadzonych wiele zmian na lepsze. Minimum do wypłaty zostało obniżone o połowę, a w opcjach wypłat pojawiły się popularne PayPal i AlertPay. Znakomity 8-poziomowy system poleconych i zwiększona ilość płatnych klików spowodowały, że tydzień temu postanowiłem się zarejestrować i bez wahania kupić niezbyt drogie konto premium. Dlaczego bez wahania? To w dalszej części artykułu 🙂

 

Podstawowe informacje

Poniżej zamieszczam kilka najważniejszych informacji na temat programu. Warto się z nimi zapoznać przed podjęciem decyzji o ewentualnym dołączeniu do niego.

Konto standard(darmowe)
 • za klik otrzymujesz od $0.01(micro-ads: $0.001)
 • ilość reklam 8-15 (w zależności od szczęścia)
 • 1 poziom poleconych: 50% od wartości klików poleconych + $2.00 za każdy zakup konta premium przez Twojego poleconego
 • brak limitu poleconych
Konto Premium(koszt $14.95/rok)
 • 100 reklam po $0.01 do wyklikania dostępnych zaraz po zakupie konta premium
 • za klik otrzymujesz $0.01-$0.05 (+ micro-ads warte $0.001)
 • zwiększona liczba reklam do wyklikania poprzez tzw kliki premium(gwarantowane 4 kliki po $0.01 dziennie)
 • prowizja 100% zarobków poleconych
 • dodatkowo $0.25 za każdego poleconego na 1 poziomie, który zarobi pierwszy $1
 • brak limitu poleconych
 • otrzymujesz 8 poziomową strukturę poleconych

Największym atutem ClixSense.com jest fakt, że po wykupieniu konta Premium posiadasz 8 poziomową strukturę poleconych, która w przypadku zakupu ulepszonego członkostwa przez Twojego, bezpośredniego poleconego na 1 poziomie da Ci $2. Dodatkowo za ulepszenia kont kolejnych poleconych do 8 poziomu otrzymasz po $1.

Konto Premium nie jest zbyt drogie. Jego koszt to $15 za rok czasu, dla porównania w podobnych programach NeoBux, czy OnBux takie konto kosztuje $90.

 

Rejestracja w ClixSense.com

Proces rejestracji nie jest zbyt skomplikowany. Aby zarejestrować się w ClixSense.com kliknij w poniższy baner, który przeniesie Cię na stronę główną. Następnie wypełnij mini formularz rejestracyjny, który znajduje się u góry strony.

Po kliknięciu “Create account” na nowej stronie pojawia się informacja o możliwości zainstalowania toolbara. Jest on niemal identyczny jak w przypadku programu LogiPTC.

Polecam zainstalowanie malutkiego paska tzw toolbara w przeglądarce. Będziesz informowany na bieżąco o nowych reklamach. Uczynisz to przechodząc kolejno w górnym menu do MORE —> CLIXADDON. Kliknij “Free Download” i postępuj zgodnie z dalszymi wytycznymi. W razie napotkanych problemów napisz pod artykułem. Służę pomocą 🙂

Ostatnim krokiem rejestracji w ClixSense.com jest potwierdzenie swojego adresu e-mail. Sprawdź swoją skrzynkę i kliknij w link aktywacyjny znajdujący się w wiadomości od ClixSense.com.

 

Zarabianie w ClixSense.com

Zarabianie w ClixSense.com sprowadza się do klikania w reklamy oraz polecania programu znajomym. Dostępne reklamy znajdziesz po zalogowaniu w dziale “View Ads”. Jeżeli zainstalowałeś sobie wcześniej toolbar to będziesz informowany o nowych reklamach za pomocą “My Clix Ads”. Narzędzia do promocji programu, czyli do zdobywania poleconych znajdziesz w dziale “Affiliates” —> “Banners”.

Codziennie 50 szans na wygranie $5.00 w ClixGrid

ClixGrid to gra dzięki, której możesz wygrać od $0.10 do $5.00. Codziennie otrzymujesz 50 szans. Gra polega na klikaniu pikseli obrazków. Osobiście jeszcze nic nie wygrałem, ale kiedy coś “ustrzelę” to dam informację. Grę znajdziesz po zalogowaniu na konto w dziale “ClixGrid” —> “Play the Game”. Życzę Ci dużo szczęścia!

Zakup konta premium

Na początku artykułu wspomniałem, że zakupiłem bez wahania konto premium na rok czasu, za które zapłaciłem $14,95. Dlaczego bez wahania? Przeliczyłem i doszedłem do wniosku, że to bardzo opłacalna inwestycja. Przyjrzyjmy się.

 • Kupując konto premium otrzymujesz na start ponad 100 reklam do wyklikania od zaraz co daje Ci ponad $1.oo.
 • Rok ma 365 dni. 365 dni *4 reklamy po $0.01 = $14.66. Policzyłem tylko gwarantowane reklamy, codziennie drugie tyle pojawia się jako dodatkowe. W tym momencie już otrzymujesz zwrot inwestycji $1.00+$14.66=$15.66, czyli dokładnie +$0.71 na plus.
 • Bonusy po $0.10 za każdego poleconego na 8 poziomach! Szacunkowy zarobek przy poleceniu tylko 2 osób za same zapisy ludzi z kolejnych poziomów otrzymasz 510*$0.10, czyli $51.00.
 • Oprócz bonusu $2.00 za ulepszenie konta poleconego na pierwszym poziomie jakie oferuje ClixSense.com już przy standardowym koncie, to dodatkowo będziesz otrzymywał po $1.00 za ulepszenia poleconych na kolejnych poziomach aż do poziomu 8! Powyższy przykład zakłada, że polecasz tylko 2 osoby, które dokonają zakupu konta premium. Te dwie osoby jeżeli polecą kolejne dwie, które zakupią konto premium i tak dalej… aż do 8 poziomu to TY otrzymasz z bonusów aż/tylko $512. Zarobek w ClixSense.com jest nieograniczony.

Podsumowując myślę, że się bardzo opłaca dlatego bez wahania kupiłem konto premium. Jeżeli jesteś początkujący i nie wiesz zbytnio o co chodzi z poleconymi i poziomami poleconych zapraszam do specjalnego artykułu, które wyjaśnia te terminy: System poleconych, czyli: poleceni, poziomy poleconych i linki polecające.

 

Wypłata zarobionych środków

W Clixsense na przestrzeni lat, wiele się zmieniło (na lepsze) w systemie wypłat. Dostępnych jest 5 różnych metody wypłat:

 • Payoneer (min. $20; opłata: $2)
 • Skrill (min. $10; opłata: 1%)
 • Czek (min. $10; opłata: pierwszy czek w miesiącu za darmo, później $1)
 • Dwolla (min. $10; opłata: bez opłat)
 • Tango Card (min. $10; opłata: bez opłat)

Początkowo minimum może wydawać się dość wysokie, ale zważywszy na liczne bonusy, które wymieniłem powyżej uważam, że jest prawidłowo  dostosowane do panujących warunków. Wypłaty do wszystkich metod (oprócz czeków) realizowane są od 2 do 5 dni roboczych.

Dowody wypłat dostępne są na forum: https://forum.zarabianie24.net/t-clixsense-com-1588.html

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie ClixSense.com napisz pod artykułem. Jak zawsze służę pomocą 🙂

ClixSense.com – zarabianie na klikaniu reklam
Oceń ten artykuł

Ostatnia aktualizacja wpisu: