Zarabianie Zarabianie na reklamach

ClixSense.com – zarabianie na klikaniu reklam

Baner 5000 w tydzień! Poradnik zarabiania pieniędzy!

clixsenseClixSense.com to program istniejący i przede wszystkim wypłacający od 2007 roku. Właścicielem ClixSense.com jest Jim Grago. Program zarejestrowany jest jako firma w Stanach Zjednoczonych. Przed długi czas ClixSense.com nie było doceniane, głównie z powodu wysokiego minimum $20 wypłacane tylko za pomocą czeku bankowego(opłata aż $7!). W marcu 2011 roku zostało wprowadzonych wiele zmian na lepsze. Minimum do wypłaty zostało obniżone o połowę, a w opcjach wypłat pojawiły się popularne PayPal i AlertPay. Znakomity 8-poziomowy system poleconych i zwiększona ilość płatnych klików spowodowały, że tydzień temu postanowiłem się zarejestrować i bez wahania kupić niezbyt drogie konto premium. Dlaczego bez wahania? To w dalszej części artykułu 🙂

ClixSense

Rejestruję się i zaczynam zarabianie w ClixSense.com

Podstawowe informacje

Konto standard(darmowe)
– za klik otrzymujesz $0.01(micro-ads: $0.001)
– ilość reklam 4-7(w zależności od szczęścia)
– 1 poziom poleconych: 50% od wartości klików poleconych + $2.00 za każdy zakup konta premium przez Twojego poleconego
– brak limitu poleconych

Konto Premium(koszt $14.95/rok)
100 reklam po $0.01 do wyklikania dostępnych zaraz po zakupie konta premium
– za klik otrzymujesz $0.01-$0.05(+ micro-ads warte $0.001)
– zwiększona liczba reklam do wyklikania poprzez tzw kliki premium(gwarantowane 4 kliki po $0.01 dziennie)
– prowizja 100% zarobków poleconych
– dodatkowo $0.25 za każdego poleconego na 1 poziomie, który zarobi pierwszy $1
– brak limitu poleconych
– otrzymujesz 8 poziomową strukturę poleconych

Największym atutem ClixSense.com jest fakt, że po wykupieniu konta Premium posiadasz 8 poziomową strukturę poleconych, która w przypadku zakupu ulepszonego członkostwa przez Twojego, bezpośredniego poleconego na 1 poziomie da Ci $2. Dodatkowo za ulepszenia kont kolejnych poleconych do 8 poziomu otrzymasz po $1.

Poniżej przedstawiam przykład przy założeniu, że zdobędziesz tylko dwóch poleconych, którzy zakupią konto Premium:[singlepic id=539 w=320 h=240 float=center]

Konto Premium nie jest zbyt drogie. Jego koszt to $15 za rok czasu, dla porównania w podobnych programach NeoBux, czy OnBux takie konto kosztuje $90.

[nice_link]Rejestruję się i zaczynam zarabianie w ClixSense.com[/nice_link]

Rejestracja w ClixSense.com

Proces rejestracji nie jest zbyt skomplikowany. Aby zarejestrować się w ClixSense.com kliknij w powyższy link który przeniesie Cię na stronę główną następnie poszukaj w prawym górnym rogu “Sign Up” i wybierz “Sign Up For Free”:[singlepic id=543 w=160 h=120 float=center]

Następnie wypełnij formularz według wzoru:[singlepic id=544 w=320 h=240 float=center]

Po kliknięciu “Create account” na nowej stronie pojawia się informacja o możliwości zainstalowania toolbara. Jest on niemal identyczny jak w przypadku programu LogiPTC.

[tip]Polecam zainstalowanie malutkiego paska tzw toolbara w przeglądarce. Będziesz informowany na bieżąco o nowych reklamach.[/tip]

[singlepic id=547 w=320 h=240 float=center]

Kliknij “Free Download” i postępuj zgodnie z dalszymi wytycznymi. W razie napotkanych problemów napisz pod artykułem. Służę pomocą 🙂 Po instalacji, toolbar będzie wyglądał u Ciebie podobnie jak u mnie:toolbar-clixsense

Ostatnim krokiem rejestracji w ClixSense.com jest potwierdzenie swojego adresu e-mail. Sprawdź swoją skrzynkę i kliknij w link aktywacyjny znajduący się w wiadomości od ClixSense.com.

Zarabianie w ClixSense.com

Zarabianie w ClixSense.com sprowadza się do klikania w reklamy oraz polecania programu znajomym. Dostępne reklamy znajdziesz po zalogowaniu w dziale “View Ads”. Jeżeli zainstalowałeś sobie wcześniej toolbar to będziesz informowany o nowych reklamach za pomocą “My Clix Ads”.

Narzędzia do promocji programu, czyli do zdobywania poleconych znajdziesz w dziale “Affiliates” —> “Banners”.

Codziennie 50 szans na wygranie $5.00 w ClixGrid

ClixGrid to gra dzięki, której możesz wygrać od $0.10 do $5.00. Codziennie otrzymujesz 50 szans. Gra polega na klikaniu pikseli obrazków. Osobiście jeszcze nic nie wygrałem, ale kiedy coś “ustrzelę” to dam informację. Grę znajdziesz po zalogowaniu na konto w dziale “ClixGrid” —> “Play the Game”. Życzę Ci dużo szczęścia! [singlepic id=538 w=320 h=240 float=center]

Zakup konta premium

Na początku artykułu wspomniałem, że zakupiłem bez wahania konto premium na rok czasu, za które zapłaciłem $14,95. Dlaczego bez wahania? Przeliczyłem i doszedłem do wniosku, że to bardzo opłacalna inwestycja. Przyjrzyjmy się.

1. Kupując konto premium otrzymujesz na start ponad 100 reklam do wyklikania od zaraz co daje Ci ponad $1.oo. [singlepic id=537 w=320 h=240 float=center]

2. Rok ma 365 dni. 365 dni *4 reklamy po $0.01 = $14.66. Policzyłem tylko gwarantowane reklamy, codziennie drugie tyle pojawia się jako dodatkowe. W tym momencie już otrzymujesz zwrot inwestycji $1.00+$14.66=$15.66, czyli dokładnie +$0.71 na plus.

Dodatkowo:

3. Bonusy po $0.10 za każdego poleconego na 8 poziomach! Z powyższego screena gdzie podany jest szacunkowy zarobek przy poleceniu tylko 2 osób za same zapisy ludzi z kolejnych poziomów otrzymasz 510*$0.10, czyli $51.00.

4. Oprócz bonusu $2.00 za ulepszenie konta poleconego na pierwszym poziomie jakie oferuje ClixSense.com już przy standardowym koncie, to dodatkowo będziesz otrzymywał po $1.00 za ulepszenia poleconych na kolejnych poziomach aż do poziomu 8! Powyższy przykład(patrz screen z akapitu “Podstawowe informacje”) zakłada, że polecasz tylko 2 osoby, które dokonają zakupu konta premium. Te dwie osoby jeżeli polecą kolejne dwie, które zakupią konto premium i tak dalej… aż do 8 poziomu to TY otrzymasz z bonusów aż/tylko $512. Zarobek w ClixSense.com jest nieograniczony.

Podsumowując myślę, że się bardzo opłaca dlatego bez wahania kupiłem konto premium. Jeżeli jesteś początkujący i nie wiesz zbytnio o co chodzi z poleconymi i poziomami poleconych zapraszam do specjalnego artykułu, które wyjaśnia te terminy: System poleconych, czyli: poleceni, poziomy poleconych i linki polecające.

Wypłata

Minimum do wypłaty w ClixSense.com to $8 na konto AlertPay, PayPal i $100 czekiem(opłata $2.00). Początkowo minimum może wydawać się dość wysokie, ale zważywszy na liczne bonusy, które wymieniłem powyżej uważam, że jest prawidłowo  dostosowane do panujących warunków.

Aktualnie minimum na konta PayPal jest obniżone do $8. W przyszłości ma się pojawić opcja wypłat także na konta Liberty Reserve.

Baner ClixSense

Rejestruję się i zaczynam zarabianie w ClixSense.com

[nice_sticky]Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie ClixSense.com napisz pod artykułem. Jak zawsze służę pomocą :)[/nice_sticky]

Nasze wypłaty

[nggallery id=104]

ClixSense.com – zarabianie na klikaniu reklam
Oceń ten wpis