Banki Rachunki/konta

Alior Bank – miejsce nr 1 w rankingu “Najlepszy bank internetowy”

Alior BankKonto osobiste w Alior Banku to wspaniała darmowa, alternatywa dla posiadaczy eKonta w mBanku. Zajął miejsce nr 1 w rankingu “Najlepszy bank internetowy”, “Najlepszy bank tradycyjny” i “PrzyjaznyBank Newsweeka 2009”. Osoby chwalące sobie banki posiadające oddziały, w których można wpłacać i wypłacać pieniążki z pewnością są zadowolone z usług Alior Banku. Jestem wśród nich, dlatego polecam ten bank ze względu na poziom zabezpieczeń konta oraz w 100% darmowe korzystanie. Osobiście przetestowałem już mBank, Alior Bank, PolBank, BZ WBK oraz Bank Pocztowy. Moim zdaniem najwyższy poziom wśród tych banków znajdziesz właśnie w AliorBanku. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że mimo bardzo wysokiego oprocentowania na kontach mocnooszczędzających w PolBanku zawiódł mnie poziom wykonania obsługi konta przez internet.

Dlaczego zachęcił mnie Alior Bank i jestem jego klientem już od ponad roku?

  • 0zł. – otwarcie i prowadzenie konta
  • 0zł. – przelewy internetowe
  • 0zł. – wpłata i wypłata pieniędzy
  • 0zł. – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na całym świecie
  • 0zł. – całodobowy dostęp do konta przez internet i telefon
  • oprocentowanie aż 5% lokata nocna(połowa Twoich pieniędzy automatycznie wpłacana na lokatę 6-godzinną w nocy, kiedy śpisz)
  • 0zł. – pakiet usług assistance “Pomocni Fachowcy”, w tym m.in. pomoc hydraulika lub ślusarza, pogwarancyjna naprawa RTV lub AGD, pomoc w razie awarii samochodu na terenie całej UE
  • oddziały bankowe w “pełnej kulturze bankowości”
  • dodatkowo ucieszyłem się z tego, że nie jest wymagana karta płatnicza do konta, która kosztuje 5zł./miesięcznie.

Alior Bank głównie służy mi do wpłat na konto w mBanku(wpłacam w oddziale, a w domu za darmo przelewam na eKonto). Niestety nie przekonują mnie wpłatomaty i nie wzbudzają zaufania, więc zawsze bezproblemowo wpłacam gotówkę do Alior Banku, z którego mogę za darmo przelać na mBank.

Powyżej zmieściłem specjalny baner, który przeniesie Cię na stronę Alior Banku. Znajdziesz tam więcej szczegółów oraz będziesz mógł złożyć darmowy wniosek.

Alior Bank – miejsce nr 1 w rankingu “Najlepszy bank internetowy”
Oceń ten artykuł

Ostatnia aktualizacja wpisu: