105 dni czekania na wypłatę z eKasa.org i podniesienie minimum

1155 4
This entry is part 2 of 3 in the series eKasa.org

5 stycznia 2010 roku otrzymałem długo oczekiwaną wypłatę z eKasa.org, którą zleciłem 22 września 2009 roku. Nic dziwnego w niej by nie było gdyby nie czas oczekiwania. Trojan6(admin eKasa.org) wydłużył już sobie czas na realizację zamówionej wypłaty z dwóch tygodni do trzech miesięcy(wliczając dni robocze). Okazuje się, że nawet w tym czasie nie był w stanie się wyrobić, zabrakło mu „tylko” 15 dni.

Wypłata 5,51PLN nie była zbyt okazała w porównaniu na przykład do CentrumReklamy.com gdzie wynoszą one po kilkadziesiąt złotych i wysyłane są w kilka dni a nawet w ciągu 24 godzin.
Dodatkowo ostatnio w eKasa.org zostało podniesione minimum do wypłaty z 0,60PLN do 5PLN. Niestety admin nie raczył powiadomić swoich użytkowników poprzez e-mail o tym fakcie, większość z nich zostaje rozczarowana po osiągnięciu starego minimum i próbie zlecenia wypłaty.

Series Navigation<< eKasa.org – minimum tylko 5zł, najlepsza dla samotnych klikaczy
Total 2 Votes
0

Podpowiedz, jak mogę poprawić ten wpis?

+ = Verify Human or Spambot ?

Artykuł napisał

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod. Tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić. Z zawodu jestem technik informatyk, ukończyłem studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam certyfikat ECDL Expert.

4 komentarze w "105 dni czekania na wypłatę z eKasa.org i podniesienie minimum"

  1. krzycho

    Alez bez przesady wstydzilbys sie czlowiekowi zawracac glowe przelewem w wysokosci 5 zl. Pracuje z zachodnimi programami, w niktorych wyplata minimum (juz w przeliczeniu na zlotowki) to 100 zl i jakos nikt nie ma z tym problemu…

  2. kavson

    Ale krzycho, tu nie o to chodzi. Po prostu ewidentnie admin leci sobie w przysłowiowego *****. O takiej sporej jak na buxa zmianie powinno się informować każdego meilem albo tydzień wstecz, żeby uczciwości stało się zadość i każdy kto miał te stare minimum do wypłaty miał szansę jeszcze je wypłacić przed zmianą minimum.

  3. Yogi

    Brak realizacji reklamy z zarobków,i zero kontaktu, zmusiło mnie do usunięcia tam konta. Brak realizacji trwało 3 miesiące,nikt nie odpisywał też na kontakt,i usunąłem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *